Ladyinblack's profiel

Gebruikersnaam: Ladyinblack
Leeftijd:64
Land:Nederland
Provincie:Zuid-Holland
Geslacht:Vrouw
Haarkleur:Donker
Lengte:168 cm

person_pin Beschrijving

Op zoek naar nieuwe dingen, in het begin ben ik vaak een beetje verlegen maar zodra ik me op mijn gemak voel kan ik helemaal los gaan! Ik mag dan een beetje ouder zijn maar dat merk je niet aan me! Ik heb een zeer goede conditie en qua standjes ben ik leniger dan een 20 jarige ;) Ik zoek een lieve man die samen mij verder wil gaan het leven door zodat ik niet meer alleen ben. Wel moet je een beetje van leuke dingen doen houden en seks..

Is op zoek naar

26-35, 36-54, 55+

Tags

Pijpen
Oraal
Romantisch
Seksspeeltjes
Handjob
Rijper
Oma

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

Tulle uit West-Vlaanderen,Belgieradio_button_checked
Tulle
Weduwe kan ik niet kiezen, maar dat is wat ik ben, al meerdere jaren, veel te jong. Ik had me voorgenomen alleen te blijven maar eerlijk is eerlijk, ik trek het niet meer alleen!
GistelGistel, West-Vlaanderenlocation_on
Vrouw | 64 | Hetero
Genieteniswatikwil uit Limburg,Nederlandradio_button_checked
Genieteniswatikwil
Ik ben een dame met een maatje meer en dat vinden niet alle mannen prettig. Ik ben tevreden met mezelf en ik zoek een man die mijn buikje geen probleem vind. Ik zoek iemand in eerste instantie om mee te genieten maar je weet nooit hoe het verder loop...
MeerloMeerlo, Limburglocation_on
Vrouw | 57 | Hetero
Muffin-49 uit Overijssel,Nederlandradio_button_checked
Muffin-49
, ik speel erg graag met mezelf hihi :$ Ben best wel stout aangelegd en ik speel eigenlijk bijna elke dag wel met mijzelf. Maar ik zou zo graag eens willen dat een leuke man dit weer voor me zou doen. Alsjeblieft, wie helpt mij?
AadorpAadorp, Overijssellocation_on
Vrouw | 58 | Hetero
EllieVanLoon uit Groningen,Nederlandradio_button_checked
EllieVanLoon
lachen en humor zijn mijn grootste hobbies! wat verder ook zeker niet mag ontbreken zijn: Sauna, zonvakantie, kamperen, stoombaden en zon zee en strand En daarbij een leuke man dat zou ik wel willen.
StadskanaalStadskanaal, Groningenlocation_on
Vrouw | 61 | Hetero
DinaXkus uit Friesland,Nederlandradio_button_checked
DinaXkus
Er zijn enkele voorkeuren waar ik naar op zoek ben zoals een positieve blik op het leven, gezellig en spontaan. Niet een egocentrische kerel, daar hou ik niet van, maar open en eerlijk. Gewoon jezelf zijn, dat stel ik het meest op prijs
StiensStiens, Frieslandlocation_on
Vrouw | 62 | Hetero
Maria63 uit Overijssel,Nederlandradio_button_checked
Maria63
Ik hou van mijn vrijheid sinds mijn man aantal jaren geleden is vertrokken ik zoek dus geen relatie maar een sexvriend om regelmatig af te spreken. Geen geclaim of andere verplichtingen Vr groeten Maria
AadorpAadorp, Overijssellocation_on
Vrouw | 72 | Hetero