Geenslapjanus's profiel

Gebruikersnaam: Geenslapjanus
Leeftijd:68
Land:Nederland
Provincie:Zuid-Holland
Geslacht:Vrouw
Haarkleur:Blond
Lengte:169 cm

person_pin Beschrijving

Mijn man en ik zijn nog gewoon samen maar missen een beetje spanning in onze relatie dus hebben we besloten beide een geile partner te zoeken en op date mee te gaan, kijken of het klikt en misschien dan wel lekkere geile dingen mee te doen. Gewoon elkaar een beetje vrij laten en nieuwe ervaringen op te laten doen. Dus hier ben ik! Ik ben niet veel eisend maar vind het wel belangrijk dat een man weet wat hij doet en weet hoe hij een vrouw moet verzorgen en verwennen, een slapjanus heb ik niets aan! Oh ook belangrijk dat je een auto hebt!

Is op zoek naar

26-35, 36-54, 55+

Tags

Pijpen
Oraal
Romantisch
Seksspeeltjes
Handjob
Rijper
Oma
Lingerie

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

SeksBomb uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
SeksBomb
Mijn man krijgt hem niet meer omhoog, helaas maar waar. Maar ik kan daar nog niet in mee gaan, ik wil gewoon lekkere seks, hoeft niet elke dag maar een paar keer per maand zou super zijn. Wil jij mijn neukvriendje zijn stuur dan een foto mee xxxxx
HellevoetsluisHellevoetsluis, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 60 | Hetero
Marloezestoeipoeze uit Brussels Hoofdstedelijk Gewest,Belgieradio_button_checked
Marloezestoeipoeze
Ik sta hele dagen in de klas voor een bende apenjongen, dan wil ik thuis wel eens zelf verwend worden en lekker genomen worden hoor! Nodig gewoon zinnen verzetten en ontladen, zeker wil ik nog een paar kunnen doorgaan met les geven.
BrusselBrussel, Brussels Hoofdstedelijk Gewestlocation_on
Vrouw | 64 | Hetero
- Georgina - uit Limburg,Nederlandradio_button_checked
- Georgina -
Je moet heel discreet zijn want ik ben een getrouwde vrouw , ik hoop wel dat iemand me kan aanbieden waarnaar ik opzoek ben, voor mij is het geen probleem als je getrouwd bent zolang we het maar onder de schoenen kunnen houden.
SittardSittard, Limburglocation_on
Vrouw | 56 | Hetero
Ivy234 uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Ivy234
Ik ben al 6 jaar vrijgezel en ben nu uiteindelijk instaat een sexrelatie te starten. Er is geen leeftijd aan verbonden dus voel je vrij mij te contacten als je zin in heb . Hoop dat ik hier iemand vind want 6 jaar zonder partner is best wel lang.
Nieuwerkerk aan den IJsselNieuwerkerk aan..., Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 66 | Hetero
nietbeschaamd uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
nietbeschaamd
Ik ben dan wel getrouwd, maar ik heb nog een grote wens en mijn man ziet dat totaal niet zitten. Waar hij wel van houdt is naturel en een mooie behaarde poes. Ik kan me daar wel in vinden en ik hoop jij ook! Ben jij benieuwd naar wat mijn wens is...
EpeEpe, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 57 | Hetero
Lexana uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
Lexana
Wie zegt dat oudere vrouwen boven de 60 jaar niet meer geil kunnen zijn? Nou ik ben het bewijs dat een vrouw van 60 jaar nog wild en ongeremd kan zijn. Ik lust wel pap van mannen sap. Heb jij lekker veel?
OisterwijkOisterwijk, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 70 | Hetero