Bluelagoon's profiel

Gebruikersnaam: Bluelagoon
Leeftijd:63
Land:Nederland
Provincie:Zuid-Holland
Geslacht:Vrouw
Haarkleur:Blond
Lengte:173 cm

person_pin Beschrijving

Geile ongedwongen en ongeremde seks daar hou ik van. Ik ken geen schaamte en ik loop ook heel graag naakt door mijn woonboot. Geen mens die mij daar kan zien. Daarom heb ik ook graag een goede neukbeurt op het dek van mijn woonboot. Wil diep en hard geneukt worden onder een hele mooie sterrenhemel. Ongeremde en harde seks liggen in jouw lijn. Verder geen claimgedrag, maar puur voor de seks en daarna ieder weer zijn vrijheid.

Is op zoek naar

26-35, 36-54, 55+

Tags

Massage
Pijpen
Oraal
Romantisch
Seksspeeltjes
Handjob
Milf
Rijper
Lingerie
Buiten
Anaal

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

oudmaarnietkoud739 uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
oudmaarnietkoud739
Zoals ik boven al heel eerlijk aangeef, heb ik een relatie op dit moment maarrrr....zoals je wel vaker hoort, ik ben niet gelukkig. Ik ben niet bang om mezelf hier te tonen, want dat ik niet gelukkig ben in onze relatie heb ik meermaals besproken.
RotterdamRotterdam, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 62 | Hetero
Liefsmij uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Liefsmij
ik ben getrouwd en nu wil ik wel eens vreemd gaan, zou jij dat ook wel eens willen dan zou ik het erg spannend vinden als jij mij een berichtje zou sturen
BodegravenBodegraven, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 60
Nachtwaker uit Flevoland,Nederlandradio_button_checked
Nachtwaker
Mijn man is al een paar jaren overleden, natuurlijk denk ik aan hem. Maar voor de spanning en rust zou ik graag iemand willen leren kennen om de liefde te bedrijven.
LelystadLelystad, Flevolandlocation_on
Vrouw | 59 | Hetero
Wasautomaatmadam uit Overijssel,Nederlandradio_button_checked
Wasautomaatmadam
Ik ben een getrouwde vrouw, maar ik mis de seks. Ik ben eigenlijk van plan om een echtscheiding aan te vragen, want mijn man is bijna nooit thuis
HeinoHeino, Overijssellocation_on
Vrouw | 63 | Hetero
- Georgina - uit Limburg,Nederlandradio_button_checked
- Georgina -
Je moet heel discreet zijn want ik ben een getrouwde vrouw , ik hoop wel dat iemand me kan aanbieden waarnaar ik opzoek ben, voor mij is het geen probleem als je getrouwd bent zolang we het maar onder de schoenen kunnen houden.
SittardSittard, Limburglocation_on
Vrouw | 56 | Hetero
Sekstekort uit Utrecht,Nederlandradio_button_checked
Sekstekort
Ik heb echt een chronisch seks te kort! Mijn ex wou al jaren bijna geen seks meer en dat ik dat gepikt hebt snap ik echt niet! Seks is toch heerlijk? Lief en soms ook een beetje niet lief, ruw, stout, geil noem maar op! Ik snap het niet, maar heb het...
UtrechtUtrecht, Utrechtlocation_on
Vrouw | 56