Bluelagoon's profiel

Gebruikersnaam: Bluelagoon
Leeftijd:63
Land:Nederland
Provincie:Zuid-Holland
Geslacht:Vrouw
Haarkleur:Blond
Lengte:173 cm

person_pin Beschrijving

Geile ongedwongen en ongeremde seks daar hou ik van. Ik ken geen schaamte en ik loop ook heel graag naakt door mijn woonboot. Geen mens die mij daar kan zien. Daarom heb ik ook graag een goede neukbeurt op het dek van mijn woonboot. Wil diep en hard geneukt worden onder een hele mooie sterrenhemel. Ongeremde en harde seks liggen in jouw lijn. Verder geen claimgedrag, maar puur voor de seks en daarna ieder weer zijn vrijheid.

Is op zoek naar

26-35, 36-54, 55+

Tags

Massage
Pijpen
Oraal
Romantisch
Seksspeeltjes
Handjob
Milf
Rijper
Lingerie
Buiten
Anaal

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

Pantylover uit Utrecht,Nederlandradio_button_checked
Pantylover
Mijn kast zit vol panties, die trek ik meestal aan als ik seks heb met mijn man, helaas zitten we momenteel in een lat huwelijk! Daar ben ik opzoek naar een derde persoon voor seks!
NigtevechtNigtevecht, Utrechtlocation_on
Vrouw | 57 | Hetero
Sexyy.Leni uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Sexyy.Leni
Ik heb mijzelf hier gewoon aangemeld om het eens op deze manier mee te maken om te kijken of ik een leuke man kan ontmoeten Ik ben nu echt wel heeeel nieuwsgierig naar de mannen!!
HeerjansdamHeerjansdam, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 56 | Hetero
Adriana54 uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Adriana54
Ben nu paar maanden gescheiden en ik vind het maar helemaal niks om weer alleen te zijn, kinderen uit huis en zit ik hier maar alleen. Heb natuurlijk wel mijn werk en mijn kleinkinderen maar dan nog mis ik iemand om mij heen. Mijn wens is hier mis...
's-Gravendeel's-Gravendeel, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 63 | Hetero
Magnet uit Utrecht,Nederlandradio_button_checked
Magnet
Mijn man zit nu een jaar in een verzorgingshuis. Ik heb een goed en fijn huwelijk met hem gehad, daarom zal ik ook niet van hem scheiden. Ben hier op zoek naar een lief maatje, om samen nog leuke dingen te kunnen beleven.
AbcoudeAbcoude, Utrechtlocation_on
Vrouw | 70 | Hetero
Diamond48 uit Drenthe,Nederlandradio_button_checked
Diamond48
Ik ben op dit moment gebonden, maar ik zal echt nooit monogaam worden, dus zoek je een relatie sla mij dan over ,zoek je ook een lekker snabbeltje dan laat het me weten Xxx
AnnenAnnen, Drenthelocation_on
Vrouw | 57 | Hetero
liefvrouwtje844 uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
liefvrouwtje844
Zo nu dat de kids uit huis zijn, wil ik wat meer genieten vandaar ik hier wat zoek, ik ben heel simpel, vraag gewoon wat je wilt. Voor mij is hygiëne wel belangrijk dus let er even op.
TilburgTilburg, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 68 | Hetero