Upsidedown's profiel

radio_button_checked
Gebruikersnaam: Upsidedown
Leeftijd:57
Land:Nederland
Provincie:Zuid-Holland
Geslacht:Vrouw
Sexualiteit:Hetero
Relatie:Relatie
Haarkleur:Blond
Oogkleur:Blauw
Lengte:172 cm
Gewicht:74 Kg
Geschoren:Indien gewenst
Roker:Nee

person_pin Beschrijving

Dag spannende mannen, Mijn naam is Jolanda. In het dagelijks leven een 'normale' en nette dame met een goede baan die hard werkt. In de avonden kan ik echter een echt beest worden. Ik zoek een nette man die net als ik de stoute kantjes van het leven waardeert. Geen freaks of extremen.. een tof koppie en een geile piemel om me mee te verwennen. Ik val op blanke mannen, postuur: normaal, slank of lichtstevig. Wil je echt een leuke avond? Geloof me, je bent aan het goede adres. Deze dame houdt wel van een potje geile seks ;')

Is op zoek naar

Heeft geen voorkeuren opgegeven
Upsidedown uit Zuid-Holland,Nederland
Upsidedown uit Zuid-Holland,Nederland
Upsidedown uit Zuid-Holland,Nederland
Upsidedown uit Zuid-Holland,Nederland
Upsidedown uit Zuid-Holland,Nederland
Upsidedown uit Zuid-Holland,Nederland

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

neukenopbank372 uit West-Vlaanderen,Belgieradio_button_checked
neukenopbank372
Gescheiden oma op zoek naar wat genot in haar leven. Ik had nooit verwacht dit te doen, maar had ook niet verwacht dat ik op mijn 53ste al oma zou zijn. Het leven kan anders lopen dan verwacht en dat is wat het leven zo leuk maakt. Daarom nu hier om ...
WaregemWaregem, West-Vlaanderenlocation_on
Vrouw | 58 | Hetero
Hanne.van.Laan uit Drenthe,Nederlandradio_button_checked
Hanne.van.Laan
ik ben al een tijdje alleen en alleen is maar alleen, de eenzaamheid neemt langzaam de hand en dat wil ik niet laten gebeuren! Ik ben 53 en wil nog wat genieten van mijn leven, ik hoop dat er iemand me leuk genoeg vindt om te reageren.
SleenSleen, Drenthelocation_on
Vrouw | 62 | Hetero
Kaatjewinter uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
Kaatjewinter
Ik ben Liesbeth, een 55 jarige vrouw die er nog goed uit ziet, zichzelf goed verzorgd en nu toch wel weer eens een leuke man wil tegen komen. Wil je meer weten, stuur me gewoon een berichtje.
ApeldoornApeldoorn, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 62
liefvrouwtje844 uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
liefvrouwtje844
Zo nu dat de kids uit huis zijn, wil ik wat meer genieten vandaar ik hier wat zoek, ik ben heel simpel, vraag gewoon wat je wilt. Voor mij is hygiëne wel belangrijk dus let er even op.
TilburgTilburg, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 67 | Hetero
DinaXkus uit Friesland,Nederlandradio_button_checked
DinaXkus
Er zijn enkele voorkeuren waar ik naar op zoek ben zoals een positieve blik op het leven, gezellig en spontaan. Niet een egocentrische kerel, daar hou ik niet van, maar open en eerlijk. Gewoon jezelf zijn, dat stel ik het meest op prijs
StiensStiens, Frieslandlocation_on
Vrouw | 61 | Hetero
heetinbedan738 uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
heetinbedan738
Ik heb een welgevormde en weelderige boezem. Veel mannen zouden maar al te graag eens aan mijn tieten zitten maar dat laat ik alleen maar doen door de man waar ik helemaal gek op ben. Trouwens dit is mijn manier van denken! Klinkt niet geweldig toch?
StabroekStabroek, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 57 | Hetero