Gebruikersnaam: Wen62
Leeftijd:63
Land:Nederland
Provincie:Zuid-Holland
Geslacht:Vrouw
Seksualiteit:Hetero
Relatie:Getrouwd
Haarkleur:Wit
Oogkleur:Blauw
Geschoren:Ja
Roker:Nee

person_pin Beschrijving

Ben een getrouwde vrouw, en nog elke dag zin hebbende in seks, alleen mijn man wil geen seks meer met mij. Mijn man is er van op de hoogte dat ik via deze weg seks zoek en heeft er geen probleem mee zolang hij maar mee hoeft te doen. Ik ga mijn lieve man dus dan ook niet verlaten om een nieuwe relatie op te bouwen, maar ben wel op zoek naar jou voor lekkere seks. Vindt jij het dus spannend om met mij te geilen, laat dan wat van je horen en vertel je fantasieën.

Is op zoek naar

Heeft geen voorkeuren opgegeven
wen62 uit Zuid-Holland,Nederland
wen62 uit Zuid-Holland,Nederland
wen62 uit Zuid-Holland,Nederland
wen62 uit Zuid-Holland,Nederland
wen62 uit Zuid-Holland,Nederland
wen62 uit Zuid-Holland,Nederland
wen62 uit Zuid-Holland,Nederland
wen62 uit Zuid-Holland,Nederland
wen62 uit Zuid-Holland,Nederland

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

omesekshier uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
omesekshier
Nou, uhm wat moet ik hier nu neer zetten dan? Zo, dat is lastig om mij hier te moeten omschrijven. Ik ben in ieder geval leuk, spontaan, en mega horny
ApeldoornApeldoorn, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 66 | Hetero
blauwe-roos345 uit Drenthe,Nederlandradio_button_checked
blauwe-roos345
Heb vaak een nat poesje, kan er niks aan doen maar ben de hele dag geil geil en geil... als ik een lieverd kon vinden die mij ermee kan helpen zou ik het heel erg op prijs stellen, maar alweer geen konijn die binnen 5 minuten klaarkomt hoor.
AssenAssen, Drenthelocation_on
Vrouw | 64 | Hetero
Magda-staat-Open  uit Overijssel,Nederlandradio_button_checked
Magda-staat-Open
Hallo Ik ben Magda een oudere dame die 66 jaar is , ben al 2 jaar weduwe en ben woonachtig in Overijssel. Ik heb tot nu toe geen seks gehad en ben dus niet meer veel ervaren , ik wil iemand die dit alles weer met me zou willen opbouwen .
GoorGoor, Overijssellocation_on
Vrouw | 72 | Hetero
Valtopjongere60 uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Valtopjongere60
Ik weet dat ik er oud uit zie en waarschijnlijk niemand interesse in me zal hebben maar ik heb toch nog hoop. Sta open voor alles op seks gebied hoor, ben te lang droog en dit kan ik niet meer aan.
Nieuwerkerk aan den IJsselNieuwerkerk aan..., Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 67 | Hetero
WillieWill uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
WillieWill
Naam: Willeke Leeftijd: 57 jaar Werk: in de zorg, ik ben verpleegkundige Hobby's: winkelen - kleien - leen - puzzelen - wandelen
SpijkenisseSpijkenisse, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 64 | Hetero
Lolaviola uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Lolaviola
Hoi leuke mannen, ik ben Lola, nee niet zwarte Lola, maar wel de blonde variant. Ik kan wel zien dat jij interesse hebt in mij, hoe komt dat, vind jij mijn foto zo lekker, wil je misschien lekker mee spelen als mijn vriend en ik seks hebben? Wij vind...
BarendrechtBarendrecht, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 55 | Hetero