Gebruikersnaam: Heike
Leeftijd:28
Land:Nederland
Provincie:Zuid-Holland
Geslacht:Vrouw
Sexualiteit:Hetero
Relatie:Single
Haarkleur:Blond
Geschoren:Ja

person_pin Beschrijving

Mijn nicht is al een tijdje actief op deze website en ze zei me dat als je vrijgezel bent dit de beste manier is om iemand te vinden om plezier mee te hebben. Dus laat ik het maar eens proberen. Niet geschoten is altijd mis. Ik sta er echt open in dus ik ga geen eisen stellen aan wie mij wel en niet moet en mag contacten. Ik ben niet zo heel kieskeurig maar het zou wel fijn zijn als je niet veel ouder bent dan 10 jaar ouder. Maar zoals ik al zei sta ik er open in dus als je leuk bent en wat ouder dan ga ik je niet direct de deur wijzen hoor. Je hebt wel een streepje voor als je niet gelijk over sex begint maar je eerst even een berichtje stuurt van meer dan 1 zin want die heb ik al een paar gekregen en dat vond ik nogal ongemakkelijk. Ik hoop van je te horen!

Is op zoek naar

Man, Hetero, Afrikaans, Aziatisch, Blank, Midden-oosters, Latijns, 18-25, 26-35
Heike uit Zuid-Holland,Nederland
Heike uit Zuid-Holland,Nederland
Heike uit Zuid-Holland,Nederland

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

Geil-Madam uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
Geil-Madam
Voila se .. hier ben ik dan toch. Het stoutste sexbeest van de Vlaanders;-) Mijn naam is Marleen, ik ben van Boom en werk int stad dus zou ook graag in deze omgeving iemand of meerdere mannen vinden om contact mee te hebben. Ik ben niet preuts en ...
BoomBoom, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 60 | Hetero
Missie Fun uit Oost-Vlaanderen,Belgieradio_button_checked
Missie Fun
Ik ben eigenlijk nog niet single, de scheiding is hangende, dus ja, tussen-in zeg maar, dat zal niemand beletten toch lijkt me? Ik wil geen relatie meteen, puur fysiek.
BeverenBeveren, Oost-Vlaanderenlocation_on
Vrouw | 64 | Hetero
Emmie uit West-Vlaanderen,Belgieradio_button_checked
Emmie
Ben inderdaad getrouwd, maar ga een avontuurtje met wat spanning niet uit de weg. Heb een schat van een vent, maar wil af en toe gewoon wat nieuws voor ernaast.
KortrijkKortrijk, West-Vlaanderenlocation_on
Vrouw | 62 | Hetero
Diamond48 uit Drenthe,Nederlandradio_button_checked
Diamond48
Ik ben op dit moment gebonden, maar ik zal echt nooit monogaam worden, dus zoek je een relatie sla mij dan over ,zoek je ook een lekker snabbeltje dan laat het me weten Xxx
AnnenAnnen, Drenthelocation_on
Vrouw | 57 | Hetero
Petra47 uit Overijssel,Nederlandradio_button_checked
Petra47
Ik ben op zoek naar een lieve lekkere man om leuke dingen mee te doen en fantasieen mee uit te wisselen Geil chatten en elkaar lekker opgeilen ik zeg kom maar op !
De LutteDe Lutte, Overijssellocation_on
Vrouw | 56 | Hetero
Trouble uit Utrecht,Nederlandradio_button_checked
Trouble
zoek iemand die samen met mij grenzen wil opzoeken. Ik heb er niet veel kan ik je alvast vertellen. Sex is mijn eerste levens behoefte
MaarnMaarn, Utrechtlocation_on
Vrouw | 58 | Hetero