Heike's profiel

radio_button_checked
Gebruikersnaam: Heike
Leeftijd:28
Land:Nederland
Provincie:Zuid-Holland
Geslacht:Vrouw
Seksualiteit:Hetero
Relatie:Single
Haarkleur:Blond
Geschoren:Ja

person_pin Beschrijving

Mijn nicht is al een tijdje actief op deze website en ze zei me dat als je vrijgezel bent dit de beste manier is om iemand te vinden om plezier mee te hebben. Dus laat ik het maar eens proberen. Niet geschoten is altijd mis. Ik sta er echt open in dus ik ga geen eisen stellen aan wie mij wel en niet moet en mag contacten. Ik ben niet zo heel kieskeurig maar het zou wel fijn zijn als je niet veel ouder bent dan 10 jaar ouder. Maar zoals ik al zei sta ik er open in dus als je leuk bent en wat ouder dan ga ik je niet direct de deur wijzen hoor. Je hebt wel een streepje voor als je niet gelijk over sex begint maar je eerst even een berichtje stuurt van meer dan 1 zin want die heb ik al een paar gekregen en dat vond ik nogal ongemakkelijk. Ik hoop van je te horen!

Is op zoek naar

Man, Hetero, Afrikaans, Aziatisch, Blank, Midden-oosters, Latijns, 18-25, 26-35
Heike uit Zuid-Holland,Nederland
Heike uit Zuid-Holland,Nederland
Heike uit Zuid-Holland,Nederland

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

-RELAX- uit West-Vlaanderen,Belgieradio_button_checked
-RELAX-
Zoals je kan zien verzorg ik mijzelf heel goed ondanks dat ik al een hele tijd alleen ben, ergens vraag ik me af waarom ik het doe, het zou fijn zijn het plezier te delen he?
OostendeOostende, West-Vlaanderenlocation_on
Vrouw | 59 | Hetero
Oudedame56 uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
Oudedame56
Heb lekkere hangtieten zoals het hoort bij een rijpe dame, toch? Hoor graag van de mannen hier hoe een sexdate er uit gaat zien.
AntwerpenAntwerpen, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 64 | Hetero
HappyJannie uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
HappyJannie
Heb nog een lekker figuurtje vor mijn leeftijd met de rondingen op de juiste plaats. Zoek gezelschap voor de avonduren. Overdag (en soms ook in de weekenden) ben ik behoorlijk druk.
ZandhovenZandhoven, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 64 | Hetero
Dogwatch uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
Dogwatch
Ik zou graag een arm om me heen willen als ik me wat minder voel of lekker kunnen lachen onder het genot van een wijntje. Vind je dat wat? Contacteer me dan.
HaarenHaaren, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 61 | Hetero
Genieter uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
Genieter
Hallo ik dacht ik probeer het hier maar eens om aan een leuke relatie te komen. In het dagelijks leven kom ik alleen maar getrouwde mannen tegen en dat is nou niet wat ik zoek. Wat zoek ik wel een leuke man die een relatie zoekt een latrelatie, leuk ...
DiessenDiessen, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 59 | Hetero
Beamer uit Groningen,Nederlandradio_button_checked
Beamer
Ik heb zin in stomende hete seks!Je moet alles een keer uitgeprobeerd hebben. Dat doe ik hier dus. Mannen laat je horen.
ZuidhornZuidhorn, Groningenlocation_on
Vrouw | 55 | Hetero