Gebruikersnaam: Cobus
Leeftijd:75
Land:Nederland
Provincie:Zuid-Holland
Geslacht:Man
Sexualiteit:Hetero
Relatie:Open relatie
Haarkleur:Grijs
Oogkleur:Bruin
Lengte:178 cm
Gewicht:78 Kg
Geschoren:yes

Beschrijving

ben 70 jaar zoek een vrouw voor seks relatie voor meerdere keren ik gooit de handdoek heb al 8 jaar geen vrouw meer gehad en geen seks vrouw is in 2014 overleden nu zoek ik een seks in een seks relatie is er en vrouw die een seks relatie wilt wat jij ook wil samen lekker uit zoeken wat het fijnste is en graag met speeltje ik ben een beetje kinky houw ven lingerie leer lak en rubberen kleding en als jij dat ook wild graag naam is cobus ben 70 jaar woont in rotterdam-ijsselmonde. seks relatie hier in rotterdam heb geen rijbewijs neem me zo als ik bent.

Is op zoek naar

Vrouw, Stevig, Mollig, Midden-oosters, 55+

Tags

Pijpen
Romantisch
Sex speeltjes
Aftrekken
Oma
Lingerie
Leer
Latex
Anaal
Onderdanige

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

Dikke -borsten12 uit Noord-Holland,Nederlandradio_button_checked
Dikke -borsten12
Vrolijke vrouw wil graag iemand ontmoeten om samen een leuk seks leven op te bouwen. soms ben ik een beetje verlegen maar als ik me op mijn gemak voel, kom ik wel los. Ik heb verschillende partners gehad maar ben alweer geen sletje hoor.
HuizenHuizen, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 63 | Hetero
CarmenSexy  uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
CarmenSexy
Ik een weduwe al jaren , voel me nu echt eenzaam , mijn kinderen kunnen me geen liefde geven net als hoe een man mij zou geven . Ik ben zeker dat ik liefde nodig heb van een man , is er een man hier die me dat zou willen geven ?
LeidschendamLeidschendam, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 61 | Hetero
wildeoma797 uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
wildeoma797
Vraag niet veel, ja ik weet dat ik een man heb, maar ik kan er toch niks aan doen als ik niet genoeg thuis krijg. Welke man met veel conditie zou mij lekker willen verwennen hoe ik zelf wil hebben dan?
TielTiel, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 70 | Hetero
BondageGreet uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
BondageGreet
Tja, wat kan ik allemaal over mezelf vertellen dan. Ik denk dat het beter is als we elkaar ontmoeten. Dan mag je me alles vragen wat je wil.
VlaardingenVlaardingen, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 69
Valtopjongere  uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Valtopjongere
Ben 50 geworden en wil nu mijn seks leven groter maken wil experimenteren al mijn wilde fantasieën tot uiting brengen graag met jonge kerels, ze hebben een grote stijve pik .
Alphen aan den RijnAlphen aan den ..., Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 56 | Hetero
Laten we gaan uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
Laten we gaan
Even een gesprekje hebben hoe wij er beide tegenaan kijken, dat zou volgens mij een leuk begin kunnen zijn. Wat er nog meer gaat gebeuren en hoe het zal gaan word vanzelf wel duidelijk, eerst maar even een begin maken en dan zal het toch vanzelf wel ...
OssOss, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 59