Gebruikersnaam: Coba
Leeftijd:27
Land:Nederland
Provincie:Zuid-Holland
Geslacht:Vrouw
Sexualiteit:Hetero
Relatie:Single

person_pin Beschrijving

Hou jij van een beetje sletterig? Zo ja dan ben je op het goede profiel aangekomen. Ik ben Coba en woon in Den Haag. Ik wil graag in contact komen met een jonge tot 25 jaar die het leuk lijkt om na een gezellige date (uit eten ofzo) met me naar huis gaat en de klok een paar uurtjes achteruit zet om lekker de tijd voor me te nemen. Ik vind het heerlijk om samen in bad te gaan of samen elkaar in te zeepen in de douche om vervolgens voor je te bukken leunend op mijn bureau terwijl je een van mijn gaatje neemt. Ik word er zelf al botergeil van wanneer ik mijn profiel teruglees. Het is wel fijn wanneer je al een profielfoto hebt of een foto van je gezicht meestuurt zodat ik weet met wie ik praat. Het hoeft niet maar ik wil graag wel een foto zien voordat we ook echt gaan afspreken. Hopelijk snap je wel waarom. Doeeg

Is op zoek naar

Man, Hetero, Bisexueel, 18-25, 26-35
Coba uit Zuid-Holland,Nederland
Coba uit Zuid-Holland,Nederland
Coba uit Zuid-Holland,Nederland
Coba uit Zuid-Holland,Nederland
Coba uit Zuid-Holland,Nederland
Coba uit Zuid-Holland,Nederland

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

Bigtits uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Bigtits
Ik ben Odette ik lig al een tijdje alleen in een groot bed en daar wil ik graag verandering in brengen door hier een leuke man te leren kennen. Ben jij het alleen zijn ook zat dan wil ik met jou in contact komen.
NieuwenhoornNieuwenhoorn, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 62 | Hetero
vastbindenmag uit Flevoland,Nederlandradio_button_checked
vastbindenmag
Ik ben al wat ouder en weet niet of het leggen van contacten hier makkelijk gaat maar dat gaan we gewoon proberen. Ik ben iemand die nog graag geniet van de seks en dat mag er best iets meer zijn dan even snel en wip. Ik vind het heerlijk om geblindd...
DrontenDronten, Flevolandlocation_on
Vrouw | 66 | Hetero
Hermien57 uit Overijssel,Nederlandradio_button_checked
Hermien57
Mijn man en ik hebben een open relatie waarbij alles mag en bespreekbaar is, zo ook vreemdgaan. Uiteraard zien wij dat niet zo!
AadorpAadorp, Overijssellocation_on
Vrouw | 66 | Hetero
billendame49 uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
billendame49
Hallo mannen ik ben Aletta en ik zoek een man die houdt van billen. Die lekker mijn billen wil voelen met zijn handen en me een klap erop wil geven.
's-Gravendeel's-Gravendeel, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 58 | Hetero
Sexyy.Leni uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Sexyy.Leni
Ik heb mijzelf hier gewoon aangemeld om het eens op deze manier mee te maken om te kijken of ik een leuke man kan ontmoeten Ik ben nu echt wel heeeel nieuwsgierig naar de mannen!!
HeerjansdamHeerjansdam, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 56 | Hetero
Elsje uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
Elsje
Hou jij ook van lekkere avontuurtjes, en zou je wel een lekker avontuurtje met mij aan willen gaan? Ben benieuwd of er hier meer avonturiers zijn
Nieuw-VossemeerNieuw-Vossemeer, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 56 | Hetero