HollidayInn's profiel

Gebruikersnaam: HollidayInn
Leeftijd:38
Land:Nederland
Provincie:Zeeland
Geslacht:Vrouw
Haarkleur:Blond
Lengte:171 cm

person_pin Beschrijving

Hoooi! Ik ben Bregje en houd van uit eten, koken, cocktails maken, de sauna, zwemmen, lekker de stad in gaan, genieten van mijn vrienden en kennissen. Ik geniet van natuur, vooral als ik op vakantie ga op verre reizen. Zuid Korea, Indonesie, Thailand. Ik verdiep me heel snel in de culturen van de plaatsen waar ik naartoe reis. Ik ben stiekem wel heel erg op zoek naar een man..misschien heb ik gewoon te veel eisen. Er zijn zoveel dingen wat ik wel en niet zoek in een man. Ik denk dat ik het nu maar op mij af laat komen als een soort verrassing. Wel een leuke verrassing natuurlijk

Is op zoek naar

18-25, 26-35

Tags

Massage
Pijpen
Oraal
Romantisch
Sex speeltjes
Aftrekken
Lingerie
Buiten

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

Omatrr uit Brussels Hoofdstedelijk Gewest,Belgieradio_button_checked
Omatrr
Even een keer wat anders, daar ben ik wel aan toe. Zo tipte mijn buurvrouw mij dat zij ook op zoek was naar wat anders en dat online gevonden heeft. Nieuwsgierig als ik ben meteen zelf ook maar op onderzoek uit gegaan en nu dus dit hier gevonden!
BrusselBrussel, Brussels Hoofdstedelijk Gewestlocation_on
Vrouw | 65 | Hetero
billendame49 uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
billendame49
Hallo mannen ik ben Aletta en ik zoek een man die houdt van billen. Die lekker mijn billen wil voelen met zijn handen en me een klap erop wil geven.
's-Gravendeel's-Gravendeel, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 57 | Hetero
Suzanne111 uit Friesland,Nederlandradio_button_checked
Suzanne111
Heb jij nog wat ruimte in je mond voor een lekkere tong ? Hihi Ik ben namelijk echt gek op tongen.. Je moest eens weten wat ik er allemaal mee kan doen hihi
HeerenveenHeerenveen, Frieslandlocation_on
Vrouw | 59 | Hetero
Sugaryspice uit Brussels Hoofdstedelijk Gewest,Belgieradio_button_checked
Sugaryspice
Paar maanden geleden heb ik een van mijn kinderen verloren aan kanker. Een briefje is wat mij tot deze stap hier heeft aangezet. "Mama, je moet je dromen najagen"! Ik volg het advies!
BrusselBrussel, Brussels Hoofdstedelijk Gewestlocation_on
Vrouw | 74 | Hetero
vastbindenmag uit Flevoland,Nederlandradio_button_checked
vastbindenmag
Ik ben al wat ouder en weet niet of het leggen van contacten hier makkelijk gaat maar dat gaan we gewoon proberen. Ik ben iemand die nog graag geniet van de seks en dat mag er best iets meer zijn dan even snel en wip. Ik vind het heerlijk om geblindd...
DrontenDronten, Flevolandlocation_on
Vrouw | 65 | Hetero
omazoektlul11 uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
omazoektlul11
Ik ben wel getrouwd, maar wegens mijn man zijn leeftijd kan hij niet veel doen, maar ik lust af en toe wel een jonge blaadje, dus zie mij niet als jou oma, op een oude fiets leer je beter rijden he?
ApeldoornApeldoorn, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 78 | Hetero