Yfke-wil-jou's profiel

Gebruikersnaam: Yfke-wil-jou
Leeftijd:61
Land:Nederland
Provincie:Utrecht
Geslacht:Vrouw
Seksualiteit:Hetero
Relatie:Single
Haarkleur:Blond
Lengte:172 cm
Geschoren:Getrimt
Roker:Ja

person_pin Beschrijving

Ik voel me een heerlijke vrije vrouw. Wil graag nog wat leuks uit het leven halen. Na een huwelijk met huiselijk geweld, ben ik nu 7 jaar gescheiden en elke dag is tot nu toe een openbaring voor me. Ik ben niet meteen op zoek naar een relatie, maar zou graag een leuke vriendschap vinden, met een warme man, die niet overmatig drinkt en dan eens kijken wat er uit voort kan komen.

Is op zoek naar

Man, Hetero, 18-25, 26-35, 36-54, 55+

Tags

Massage
Romantisch

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

kommaarneuken749 uit Zeeland,Nederlandradio_button_checked
kommaarneuken749
Ik ben getrouwd maar mijn man is veel van huis, een groot gedeelte echt bezig met werk. Ik werk niet meer dus heb genoeg vrije tijd daarvoor voel ik me echt alleen, dus wilt iemand die mij blij maakt!
MiddelburgMiddelburg, Zeelandlocation_on
Vrouw | 70 | Hetero
Whanda uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
Whanda
Nog net geen 50, dus ik vind mezelf nog jong en actief.Als jij een energievolle dame zoekt ben je bij mij aan het juiste adres
TurnhoutTurnhout, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 57 | Hetero
Lapis-Lazuli uit Drenthe,Nederlandradio_button_checked
Lapis-Lazuli
Durf jij een stap verder te gaan dan saai recht op en neer? Daar zoek ik naar
AnnenAnnen, Drenthelocation_on
Vrouw | 71 | Hetero
Poppy uit Flevoland,Nederlandradio_button_checked
Poppy
Mijn temperamentvolle karakter zorgt ervoor, dat iedere dag een verrassing is. Ik beschik over veel geestkracht en krabbel bij tegenslagen altijd weer overeind. Heb een heel hoog knuffelgehalte bij laaiend houtvuur, of open haard.
LelystadLelystad, Flevolandlocation_on
Vrouw | 58 | Hetero
Lingerie47 uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
Lingerie47
Ik ben Angelique heb een relatie alleen is dat een relatie zonder seks. Ik ben alleen nog te jong om helemaal zonder seks door het leven te gaan en wil daarom via deze weg een leuke man vinden die op zoek is naar een seksrelatie.
WarnsveldWarnsveld, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 56 | Hetero
Tielpoeder uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
Tielpoeder
Nou ja, mensen vindne het gek als ik ze zeg dat ik mijn kutje lekker bepoederd, haha, maar dat is toch normaal. Zo zorg ik ervoor dat ze lekker strak blijft.
TielTiel, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 57 | Hetero