OmaElvira's profiel

Gebruikersnaam: OmaElvira
Leeftijd:59
Land:Nederland
Provincie:Overijssel
Geslacht:Vrouw
Sexualiteit:Hetero
Relatie:Single
Haarkleur:Blond
Oogkleur:Bruin
Lengte:164 cm
Gewicht:62 Kg
Geschoren:Nee
Roker:Af en toe

person_pin Beschrijving

Hallo, mijn naam is Elvira en ik ben 53 jaar. 5 Maanden geleden ben ik plotseling weduwe geworden. Mijn man zag het leven niet meer zitten en heeft zichzelf van het leven beroofd. Snappen doe ik het niet, maar begrip heb ik wel. Mijn man zag het leven al jaren niet meer zitten. Ondanks deze heftige gebeurtenis heb ik er wel vrede mee, maar ik mis toch de liefde, de arm om me heen, de leuke dingen doen en het genieten van het leven. Ik ben op zoek naar een man die mij dit kan geven.

Is op zoek naar

Heeft geen voorkeuren opgegeven

Tags

Massage
Pijpen
Oraal
Rollenspel
Romantisch
Porno kijken
Sex speeltjes
Aftrekken
Rijp
Lingerie
Buiten
Anaal
Deepthroat
Dikke tieten
Kleine tieten
Smerige praat

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

lekkerdiepdingeren943 uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
lekkerdiepdingeren943
Daar ga ik dan, voor het eerst online op zoek naar nieuwe contacten. Ik ben getrouwd, heb een zoon en een dochter, een leuke baan maar kom maar bar weinig met nieuwe mensen in contact. Leek mij wel leuk en handig om dat via deze weg te doen.
BoxtelBoxtel, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 69 | Hetero
Stoeipoesje46 uit Drenthe,Nederlandradio_button_checked
Stoeipoesje46
Mijn man gaat vreemd dus nu zoek ik ook iemand om mee vreemd te gaan. En dan ook maar gelijk goed :P Trio sta ik ook wel voor open, dus kom maar op
AnnenAnnen, Drenthelocation_on
Vrouw | 55 | Bisexueel
Antonia12-06-1969 uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
Antonia12-06-1969
Ik heb het bijna opgegeven dit is dan ook mijn laatste poging een leuke man te vinden. Ik trek alleen maar rare mannen aan die veel te extreme wensen hebben waar mijn voorkeur niet ligt.
BorsbeekBorsbeek, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 56 | Hetero
Preutelek uit Brussels Hoofdstedelijk Gewest,Belgieradio_button_checked
Preutelek
Voor mij is dit de eerste keer zo hier, niet alleen dat ik op zoek ga naar een man, maar ook naar avontuur, grenzen verzetten. hoop op een iets oudere man die mij alles wilt leren.
BrusselBrussel, Brussels Hoofdstedelijk Gewestlocation_on
Vrouw | 70 | Bisexueel
oudmaarnietkoud739 uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
oudmaarnietkoud739
Zoals ik boven al heel eerlijk aangeef, heb ik een relatie op dit moment maarrrr....zoals je wel vaker hoort, ik ben niet gelukkig. Ik ben niet bang om mezelf hier te tonen, want dat ik niet gelukkig ben in onze relatie heb ik meermaals besproken.
RotterdamRotterdam, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 61 | Hetero
Zusjes-geven-kusjes uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
Zusjes-geven-kusjes
De boog kan niet altijd gespannen staan, zo af en toe mag het wel eens los gelaten worden toch? Voor elke man met zin is er een vrouw met nog véél meer zin .... IK!
WommelgemWommelgem, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 60 | Hetero