| Gebruikersnaam: | Tante Til |
|---|---|
| Leeftijd: | 62 |
| Land: | Nederland |
| Provincie: | Overijssel |
| Geslacht: | Vrouw |
| Sexualiteit: | Hetero |
| Relatie: | Single |
| Haarkleur: | Brunette |
| Oogkleur: | Bruin |
| Geschoren: | Ja |
| Roker: | Nee |
person_pin Beschrijving
Voor mijn 53 jr vind ik mezelf er nog goed uitzien. Ik ben een echte natuurliefhebber en ga ook graag naar de zon de zee en het strand, ook de bossen heben mijn voorkeur. Ik zoek een mede natuurliefhebber om leuke dingen samen te doen in de natuur of thuis Mijn eisen zijn niet zo heel veel, behalve niet jonger dan 30 en niet ouder dan 60 Kale mannen vind ik helemaal geweldig maar ben je niet kaal is het ook geen probleem. Nou zal ik hem hier vinden mijn mede natuurliefhebber?Is op zoek naar
Heeft geen voorkeuren opgegevenOp zoek naar Senioren Contact? Meld je ook Gratis Aan!
Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

PuurNatuurSex
Voor mij alleen maar puur natuur
geen geschoren schaamstreek maar gewoon lekker met een bos haar we hebben het tenslotte niet voor niets gekregen onze haren !
Verwacht van mij in iedergeval NIET dat ik mij ga scheren, mijn (schaam)haren horen bij ...
ZoelenZoelen, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 57 | Hetero

Knapperooie
Ik ben Lena nu 2 jaar alleen en dat begint me steeds meer tegen te staan. Ik ben een sociaal mens die het liefst van elke dag een feestje maakt maar dat alleen niet gezellig vind. Ik zoek daarom een man die net als ik op zoek is naar een lat relatie....
AnnenAnnen, Drenthelocation_on
Vrouw | 61 | Hetero

Pantylover
Mijn kast zit vol panties, die trek ik meestal aan als ik seks heb met mijn man, helaas zitten we momenteel in een lat huwelijk! Daar ben ik opzoek naar een derde persoon voor seks!
NigtevechtNigtevecht, Utrechtlocation_on
Vrouw | 57 | Hetero

Pierced
Ik kan een slavin zijn maar ook kan ik een toffe meesteres zijn. Ik maak geen grappen met mijn slaafjes! Is dat duidelijk?
Ik ben van binnen een zachte dame maar in bed heb ik de perfecte balans om jou een geile stoute avond te laten beleven.
Ben ...
DiepenheimDiepenheim, Overijssellocation_on
Vrouw | 62 | Bisexueel

wen62
Ben een getrouwde vrouw, en nog elke dag zin hebbende in seks, alleen mijn man wil geen seks meer met mij.
Mijn man is er van op de hoogte dat ik via deze weg seks zoek en heeft er geen probleem mee zolang hij maar mee hoeft te doen.
Ik ga mijn lie...
Katwijk aan ZeeKatwijk aan Zee, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 63 | Hetero

lieveMona
Ik heb alles goed voor elkaar. Leuke baan, leuk huis, kids, een relatie. Maar toch kom ik heel veel intimiteit tekort. Daar ben ik hier naar op zoek.
WerkendamWerkendam, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 61








