| Gebruikersnaam: | Brith |
|---|---|
| Leeftijd: | 69 |
| Land: | Nederland |
| Provincie: | Noord-Holland |
| Geslacht: | Vrouw |
| Seksualiteit: | Hetero |
| Haarkleur: | Brunette |
| Oogkleur: | Bruin |
| Lengte: | 165 cm |
| Geschoren: | Ja |
| Roker: | Nee |
person_pin Beschrijving
Goedendag mooie man, jij bent hier vast niet om alleen maar wat plaatjes te komen kijken. Wil jij deze geile natte oma eens goed onder handen nemen? Dat kan hoor, ik ben altijd in voor een lekker geil avontuur, ga jij mij meenemen op die geile zoektocht, gaan wij elkaars grenzen opzoeken, of durf jij nog niet zo goed?Is op zoek naar
Heeft geen voorkeuren opgegevenTags
Massage
Pijpen
Oraal
Rollenspel
Porno kijken
Seksspeeltjes
Handjob
Rijper
Oma
Buiten
Anaal
Deepthroat
Light Bondage
Voetfetisj
Grote borsten
Dirty Talk
Spanking
Op zoek naar Senioren Contact? Meld je ook Gratis Aan!
Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

Grannyhoe
Jongeman gezocht om te genieten samen met deze dame op leeftijd. Rustig...gevoelig...intens...teder... Ik zal u doen genieten, beloofd
AnzegemAnzegem, West-Vlaanderenlocation_on
Vrouw | 70 | Hetero

Kinky Anna
Zoek een man om mijn fantasieen mee waar te maken
Ik hou van wat kinky sex maar mijn man wil daar niet in meegaan
Latex leer zweepjes dat zijn attributen waar je mij blij mee maakt
LutjegastLutjegast, Groningenlocation_on
Vrouw | 59 | Hetero

Muffin-49
, ik speel erg graag met mezelf hihi :$ Ben best wel stout aangelegd en ik speel eigenlijk bijna elke dag wel met mijzelf. Maar ik zou zo graag eens willen dat een leuke man dit weer voor me zou doen. Alsjeblieft, wie helpt mij?
AadorpAadorp, Overijssellocation_on
Vrouw | 58 | Hetero

Lijkikoma
Anda, verzorgd, lief, goedhartig, actief, gek op affectie en op seks. Al 6 jaar weduwe en alleen. Nu toch maar weer eens verder willen kijken na al die droge jaren. Op zoek naar contact en eventueel een mooie vriendschap door al onze gesprekken.
WaddinxveenWaddinxveen, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 60 | Hetero

SexyOptimist
Ben getrouwd maar kom niet aan mijn trekken bij mijn man
Maar hou teveel van hem om hem te verlaten maar seks is gewoon wel iets wat ook een behoefte is van mij, dus graag een discreet kontakt met een man voor alleen maar sex
's-Graveland's-Graveland, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 58 | Hetero

SeksBomb
Mijn man krijgt hem niet meer omhoog, helaas maar waar. Maar ik kan daar nog niet in mee gaan, ik wil gewoon lekkere seks, hoeft niet elke dag maar een paar keer per maand zou super zijn.
Wil jij mijn neukvriendje zijn stuur dan een foto mee xxxxx
HellevoetsluisHellevoetsluis, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 60 | Hetero
