Mevr.van.Garderen's profiel

Gebruikersnaam: Mevr.van.Garderen
Leeftijd:69
Land:Nederland
Provincie:Noord-Holland
Geslacht:Vrouw
Seksualiteit:Hetero
Relatie:Single
Haarkleur:Grijs
Geschoren:Getrimt
Roker:Ja

person_pin Beschrijving

Trefwoorden die bij mij horen: respect, vertrouwen,humor, spontaan, lachebekje,sociaal en eerlijk. Kan goed luisteren en verplaatsen in de gevoelens van anderen. Sinds 2011 weduwe. Sta positief in het leven. Geniet van familie en lieve vrienden om me heen. Maar mis toch een speciaal iemand.

Is op zoek naar

Man, Hetero, 18-25, 26-35, 36-54, 55+

Tags

Rollenspel
Milf
Rijper
Oma
Lingerie
Light Bondage
Vreemdgaan
Dirty Talk

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

Oma Els uit Noord-Holland,Nederlandradio_button_checked
Oma Els
Ik ben Els, 59 jaar oud. Ik ben sinds 9 maanden weduwe, woonachtig in Beverwijk. Ik heb tot nu toe een leuk leventje gehad. Alleen op seks gebied ben ik niet heel ervaren, ja standje missionaris.
BeverwijkBeverwijk, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 66
Ivy234 uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Ivy234
Ik ben al 6 jaar vrijgezel en ben nu uiteindelijk instaat een sexrelatie te starten. Er is geen leeftijd aan verbonden dus voel je vrij mij te contacten als je zin in heb . Hoop dat ik hier iemand vind want 6 jaar zonder partner is best wel lang.
Nieuwerkerk aan den IJsselNieuwerkerk aan..., Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 66 | Hetero
CharlotteCharlottexx uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
CharlotteCharlottexx
Ik ben echt gek op seks !! En alles wat ermee te maken heeft. Ben jij ook zo wild in bed of durf je het niet aan? Ik kan ook lief zijn hoor en je helemaal het hof maken! Heb er nu al zin in. Kom je?
PapendrechtPapendrecht, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 61 | Bisexueel
Babette49 uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
Babette49
Misschien zoek ik jou dus stuur een reactie graag
DeurneDeurne, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 57 | Hetero
Oma-Dirkje uit Utrecht,Nederlandradio_button_checked
Oma-Dirkje
3jr weduwe 4 kinderen en 5 kleinkinderen en nu is het tijd voor weer een man in mijn leven Liever geen mannen die elke dag alcohol willen drinken want daar ben ik dus totaal niet naar op zoek naar alcoholisten
AbcoudeAbcoude, Utrechtlocation_on
Vrouw | 72 | Hetero
kantoorslet uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
kantoorslet
Hier zoek ik een man die mij wil nemen in mijn kantoor. Zo hoppa op het bureau mijn rokje omhoog en me hard nemen.
FijnaartFijnaart, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 68 | Hetero