Rijpetante's profiel

radio_button_checked
Gebruikersnaam: Rijpetante
Leeftijd:73
Land:Nederland
Provincie:Limburg
Geslacht:Vrouw
Haarkleur:Donker
Oogkleur:Blauw
Lengte:165 cm
Gewicht:59 Kg

person_pin Beschrijving

Ik ben met mijn tijd meegegaan. Ik heb twee volwassen kinderen en vier kleinkinderen waarmee ik nog van alles doe. Ik ga in de achtbaan met ze en verder alle enge attracties die er zijn. Ik ga kijken als mijn kleinzoon moet voetballen en kijk als een van mijn kleindochters danst. Ook heb ik een navelpiercing en ben ik niet preuts als het om seks gaat. Alleen heb ik het heel erg weinig, de seks. Twee jaar geleden ben ik plotseling weduwe geworden na een hartstilstand van mijn man. Een grote klap, maar ik wil verder met mijn leven en ik hoop hier een seksmaatje te vinden. Ik hoop snel op een leuk contact.

Is op zoek naar

36-54, 55+

Tags

Pijpen
Oraal
Romantisch
Aftrekken
Rijp
Oma
Lingerie
Kleine tieten

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

Pepperminthorny uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
Pepperminthorny
Ben niet op zoek naar een serieus iemand, liever een flirt of een losse seksueel contact. Wil het vooral niet rustig aandoen en hard van stapel lopen. Bij die spannende vent die ook juist dingen durft te doen die andere mensen niet van je verwachten?...
WinterswijkWinterswijk, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 55 | Hetero
vindhetnogsteedsfijn uit Overijssel,Nederlandradio_button_checked
vindhetnogsteedsfijn
Deze weduwe wil nog steeds genieten met een leuke man. Ik ben geen preuts typje en ga graag naar de sauna om heerlijk te relaxen en te ontspannen. Ik zoek een man die ook wel naar de sauna wil en zeker wil genieten en mijn vaste maatje wil worden.
AadorpAadorp, Overijssellocation_on
Vrouw | 80 | Hetero
Zoektsex uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
Zoektsex
Hallo ik ben Maria ben al wat ouder maar ik ben nog altijd niet zat van seks. Ik zoek hier een man die af en toe wanneer we daar beide behoefte aan hebben seks met mij zou willen hebben zonder verdere verplichtingen naar elkaar.
BatenburgBatenburg, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 76 | Hetero
Zoekgezelschap uit Drenthe,Nederlandradio_button_checked
Zoekgezelschap
Ik weiger om achter de geraniums te gaan zitten zoals de meeste vriendinnen die ik heb. Ik wil nog actief zijn en blijven op veel gebieden ook nu mijn man niet meer leeft
AnnenAnnen, Drenthelocation_on
Vrouw | 70 | Hetero
Sexyy.Leni uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Sexyy.Leni
Ik heb mijzelf hier gewoon aangemeld om het eens op deze manier mee te maken om te kijken of ik een leuke man kan ontmoeten Ik ben nu echt wel heeeel nieuwsgierig naar de mannen!!
HeerjansdamHeerjansdam, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 55 | Hetero
Oudedame56 uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
Oudedame56
Heb lekkere hangtieten zoals het hoort bij een rijpe dame, toch? Hoor graag van de mannen hier hoe een sexdate er uit gaat zien.
AntwerpenAntwerpen, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 64 | Hetero