Cooledame's profiel

Gebruikersnaam: Cooledame
Leeftijd:60
Land:Nederland
Provincie:Gelderland
Geslacht:Vrouw
Relatie:Getrouwd
Haarkleur:Blond
Lengte:173 cm

person_pin Beschrijving

Ik ben nog steeds getrouwd, ook al stelt mijn huwelijk niets meer voor. Ik leef als broer en zus met mijn man, vandaar dat ik de stap genomen heb, me hier aan te melden, om te kijken of er iemand te vinden is, die een beetje spanning in mijn leven kan brengen. Ik ben een zelfstandige, onafhankelijke vrouw, met 2 leuke zoons en een lief hondje. Ik zoek een leuke man met genoeg zelfvertrouwen, die zichzelf goed verzorgd. Wat er uit komt, zien we vanzelf

Is op zoek naar

26-35, 36-54, 55+

Tags

Pijpen
Oraal
Romantisch
Seksspeeltjes
Handjob
Rijper
Lingerie

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

 Leonora uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
Leonora
Vele geloven niet dat ik 50 jaar ben omdat ik er zo jong uit zie . ik vindt dat een zegen hoor want dan voel ik me super jong maak niet hoe oud ik wordt, ik ben een super geile dame die dol is op seks ben niet bang om nieuwe dingen uit te proberen, d...
Sint-MichielgestelSint-Michielges..., Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 57 | Hetero
Jongvangeest uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
Jongvangeest
Als je een oudere vrouw wel spannend vind dan zit je goed bij mij. Ik ben 54 jaar en ben op zoek naar een jonge man. Oudere mannen sluit ik niet uit als je maar jong van geest bent en potent. Welke (jonge) man durft?
WaalreWaalre, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 61
Oma Els uit Noord-Holland,Nederlandradio_button_checked
Oma Els
Ik ben Els, 59 jaar oud. Ik ben sinds 9 maanden weduwe, woonachtig in Beverwijk. Ik heb tot nu toe een leuk leventje gehad. Alleen op seks gebied ben ik niet heel ervaren, ja standje missionaris.
BeverwijkBeverwijk, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 66
missanya389 uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
missanya389
Ik ben verslaafd aan avontuur. Ik ben gefrustreerd door de ziekte van mijn man en wil nu alles op alles zetten om daar verandering in te brengen. Ik wil veel seks en mag ook buiten de gewone dingen vallen. Mijn kont mag ook aan bod komen.
RijswijkRijswijk, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 55 | Hetero
Lexana uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
Lexana
Wie zegt dat oudere vrouwen boven de 60 jaar niet meer geil kunnen zijn? Nou ik ben het bewijs dat een vrouw van 60 jaar nog wild en ongeremd kan zijn. Ik lust wel pap van mannen sap. Heb jij lekker veel?
OisterwijkOisterwijk, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 70 | Hetero
Willemijn-wil-veel uit Overijssel,Nederlandradio_button_checked
Willemijn-wil-veel
Ik ben een leuke vrouw die opzoek is naar wat spanning leeftijd maakt niet uit, bijvoorbeeld eerst wat foto's uitwisselen en daarna misschien wel meer?! X Willemijn
AadorpAadorp, Overijssellocation_on
Vrouw | 60 | Hetero