| Gebruikersnaam: | Elizabeth51 |
|---|---|
| Leeftijd: | 60 |
| Land: | Nederland |
| Provincie: | Gelderland |
| Geslacht: | Vrouw |
| Seksualiteit: | Hetero |
| Relatie: | Single |
| Haarkleur: | Brunette |
| Oogkleur: | Bruin |
| Lengte: | 169 cm |
| Gewicht: | 79 Kg |
person_pin Beschrijving
Niet zo lang geleden ontsnapt uit een relatie, waar ik helemaal in verstikte. Hij wilde zo snel mogelijk trouwen en kinderen hebben, iets wat ik totaal niet zag zitten. Ik heb altijd genoten van mijn vrijheid en leven zonder verplichtingen. Iets wat mensen vaak oneens over zijn. ". Ik wil gewoon mijn eigen leven leiden. Ik had gehoopt dit wel met een man te doen, maar na enkele jaren samen leek het wel of mijn vriend zomaar een ommekeer maakte in zijn leven en eiste allerlei dingen van mij. Het huisje boompje, beestje! Nou niks ervan! Ik wil nu echt geen vaste relatie, daar wil ik niet meer aan beginnen. Goeie fuckbuddies, dat is waar ik naar op zoek ben. Zolang we een goeie klik hebben, het leuk hebben, ruwe sex en that's it!Is op zoek naar
Man, Hetero, 18-25, 26-35, 36-54, 55+Op zoek naar Senioren Contact? Meld je ook Gratis Aan!
Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

Vreemdgangertje52
Ben je lekker en DISCREET dan kunnen we een hele hoop plezier beleven.
Ik ben wel getrouwd en dat is de reden dat ik geen foto heb staan omdat ik de computer deel met mijn man
Als je dit geen probleem vind dan vind ik het heel leuk om van jou een b...
De MeernDe Meern, Utrechtlocation_on
Vrouw | 61 | Hetero

wen62
Ben een getrouwde vrouw, en nog elke dag zin hebbende in seks, alleen mijn man wil geen seks meer met mij.
Mijn man is er van op de hoogte dat ik via deze weg seks zoek en heeft er geen probleem mee zolang hij maar mee hoeft te doen.
Ik ga mijn lie...
Katwijk aan ZeeKatwijk aan Zee, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 63 | Hetero

Fenna Sanders
Jammer genoeg was het niet mijn eigen keuze om alleen verder te gaan in het leven, maar door omstandigheden moest ik een punt achter mijn huwelijk zetten.
Via deze weg hoop ik een nieuwe grote liefde te vinden en weer gelukkig te worden. Liefst een ...
ApeldoornApeldoorn, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 64 | Hetero

LiefdeNU
Kijk even of onze voorkeuren overeen komen, ik ben altijd wel opzoek en hopelijk dat je positief bent natuurlijk! Geen gezeur maar gaan met die banaan. we willen hetzelfde neem ik aan.. even foto meesturen btw thnx
RidderkerkRidderkerk, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 65 | Hetero

kusjemij
Ongelukkig getrouwd dat ben ik helaas daarom zoek ik hier wat afleiding met een leuke man.
's Gravenmoer's Gravenmoer, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 67 | Hetero

wiepaktmij
Ik ben een single dame die ook geen vaste relatie wil. Daar ben ik helemaal geen type voor want een relatie verveeld mij snel. Ik zoek een man die lekker met mij wil genieten van de seks en daar mag best een speeltje bij of veelzijdigheid.
's-Graveland's-Graveland, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 66 | Hetero
