Magriet's profiel

Gebruikersnaam: Magriet
Leeftijd:65
Land:Nederland
Provincie:Gelderland
Geslacht:Vrouw
Sexualiteit:Hetero
Relatie:Relatie

person_pin Beschrijving

Mijn man kan door omstandigheden niet meer seksueel actief zijn en daarom hebben we afgesproken dat ik wat buiten de deur mag kijken. Ik zoek een man van 40+ die 1 of 2 keer per maand met me wil afspreken voor een leuk gesprek en als het gezellig is voor meer. Ook wij vrouwen van 50+ hebben onze behoeftes natuurlijk en het voordeel aan ons is dat wij weten hoe het echt moet. Ik rijd zelf geen auto en ik kan niet bij mij thuis ontvangen dus het zou goed uitkomen als je op loopafstand of fietsafstand woont. Mij ophalen en thuisbrengen kan natuurlijk ook. Als het je wat lijkt dan hoop ik graag op een respectvol berichtje

Is op zoek naar

Man, Hetero, 26-35, 36-54
Magriet uit Gelderland,Nederland
Magriet uit Gelderland,Nederland
Magriet uit Gelderland,Nederland
Magriet uit Gelderland,Nederland

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

Missie Fun uit Oost-Vlaanderen,Belgieradio_button_checked
Missie Fun
Ik ben eigenlijk nog niet single, de scheiding is hangende, dus ja, tussen-in zeg maar, dat zal niemand beletten toch lijkt me? Ik wil geen relatie meteen, puur fysiek.
BeverenBeveren, Oost-Vlaanderenlocation_on
Vrouw | 64 | Hetero
Crochet uit Brussels Hoofdstedelijk Gewest,Belgieradio_button_checked
Crochet
Ik heb in mijn hele leven maar één partner gehad, mijn man is overleden twee jaar geleden, en nu komt de vraag bij me, hoe zou het voelen met iemand anders? Proberen dan maar denk ik?
BrusselBrussel, Brussels Hoofdstedelijk Gewestlocation_on
Vrouw | 77 | Hetero
Sophine58 uit Limburg,Nederlandradio_button_checked
Sophine58
Heb mij samen met mijn zus op deze site aangemeld. Ik wil wel eens kijken of ik via hier wel een leuk iemand kan ontmoeten. In het dagelijks leven merk ik dat mensen me toch ver oordelen zonder dat ze me kennen Maar kom op zeg ik ben dan wel dik m...
OspelOspel, Limburglocation_on
Vrouw | 66 | Hetero
lekkerdiepdingeren943 uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
lekkerdiepdingeren943
Daar ga ik dan, voor het eerst online op zoek naar nieuwe contacten. Ik ben getrouwd, heb een zoon en een dochter, een leuke baan maar kom maar bar weinig met nieuwe mensen in contact. Leek mij wel leuk en handig om dat via deze weg te doen.
BoxtelBoxtel, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 69 | Hetero
Pieternella uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Pieternella
Hallo Mannen, het enige wat bij mij ontbreekt is een fijne, rustige man om gezellige uurtjes mee door te brengen. Ben jij die rustige man dan zou ik graag kennismaken wel graag met een foto xx
GiessenburgGiessenburg, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 62 | Hetero
Omajenny uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
Omajenny
Hoihoi ben een weduwe vrouw van middelbare leeftijd. Heb al een hele tijd flinke behoefte aan een lekker potje seks. Ik zou jou pik wel lekker diep in al mijn gaatjes willen voelen. Durf jij het aan samen met mij?
EindhovenEindhoven, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 57 | Hetero