Magriet's profiel

Gebruikersnaam: Magriet
Leeftijd:65
Land:Nederland
Provincie:Gelderland
Geslacht:Vrouw
Seksualiteit:Hetero
Relatie:Relatie

person_pin Beschrijving

Mijn man kan door omstandigheden niet meer seksueel actief zijn en daarom hebben we afgesproken dat ik wat buiten de deur mag kijken. Ik zoek een man van 40+ die 1 of 2 keer per maand met me wil afspreken voor een leuk gesprek en als het gezellig is voor meer. Ook wij vrouwen van 50+ hebben onze behoeftes natuurlijk en het voordeel aan ons is dat wij weten hoe het echt moet. Ik rijd zelf geen auto en ik kan niet bij mij thuis ontvangen dus het zou goed uitkomen als je op loopafstand of fietsafstand woont. Mij ophalen en thuisbrengen kan natuurlijk ook. Als het je wat lijkt dan hoop ik graag op een respectvol berichtje

Is op zoek naar

Man, Hetero, 26-35, 36-54
Magriet uit Gelderland,Nederland
Magriet uit Gelderland,Nederland
Magriet uit Gelderland,Nederland
Magriet uit Gelderland,Nederland

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

Maria58 uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
Maria58
Mijn naam is Maria.Ik ben een 58 vrouw uit Veenendaal en ik probeer het nu via een advertentie om een lekkere man te vinden die wel eens sex zou willen met een oma.Ik kan je zeggen dat deze oma nog echt een beest is in bed, dus bereid je maar voor!
HengeloHengelo, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 65
ikbenaltijdgeild840 uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
ikbenaltijdgeild840
Ik ben intussen al een oma, maar dat maakt toch niet uit, leven stopt nog lang niet! Ben jij degene die ook net als mij alleen lekker wilt genieten, nou laat dan wat horen! Ik wil niet thuis ontvangen, dus het wordt bij jou of een hotel.
PijnackerPijnacker, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 60 | Hetero
Omajenny uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
Omajenny
Hoihoi ben een weduwe vrouw van middelbare leeftijd. Heb al een hele tijd flinke behoefte aan een lekker potje seks. Ik zou jou pik wel lekker diep in al mijn gaatjes willen voelen. Durf jij het aan samen met mij?
EindhovenEindhoven, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 58 | Hetero
wrongway uit Noord-Holland,Nederlandradio_button_checked
wrongway
ik ben misschien geen jonge meid maar ik ben wel jong van geest, ik doe echt nog veel dingen die me jong houden! Uitgaan (afgelopen zomer naar een festival geweest), winkelen, ben mode bewust, dansen, fitnessen... noem maar op
BussumBussum, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 64
Zoete Ireen uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Zoete Ireen
Wat je ziet is wat je krijgt. Met alle goede en slechte eigenschappen . Wil je meer weten? Stuur dan een gezellige reactie en je krijgt zeker antwoord.
DordrechtDordrecht, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 60
Whanda uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
Whanda
Nog net geen 50, dus ik vind mezelf nog jong en actief.Als jij een energievolle dame zoekt ben je bij mij aan het juiste adres
TurnhoutTurnhout, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 57 | Hetero