Magriet's profiel

radio_button_checked
Gebruikersnaam: Magriet
Leeftijd:65
Land:Nederland
Provincie:Gelderland
Geslacht:Vrouw
Seksualiteit:Hetero
Relatie:Relatie

person_pin Beschrijving

Mijn man kan door omstandigheden niet meer seksueel actief zijn en daarom hebben we afgesproken dat ik wat buiten de deur mag kijken. Ik zoek een man van 40+ die 1 of 2 keer per maand met me wil afspreken voor een leuk gesprek en als het gezellig is voor meer. Ook wij vrouwen van 50+ hebben onze behoeftes natuurlijk en het voordeel aan ons is dat wij weten hoe het echt moet. Ik rijd zelf geen auto en ik kan niet bij mij thuis ontvangen dus het zou goed uitkomen als je op loopafstand of fietsafstand woont. Mij ophalen en thuisbrengen kan natuurlijk ook. Als het je wat lijkt dan hoop ik graag op een respectvol berichtje

Is op zoek naar

Man, Hetero, 26-35, 36-54
Magriet uit Gelderland,Nederland
Magriet uit Gelderland,Nederland
Magriet uit Gelderland,Nederland
Magriet uit Gelderland,Nederland

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

sexylola849 uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
sexylola849
Ik ben gebonden, dus wij gaan het heel discreet met elkaar doen, niet nodig om veel hier te schrijven, als je wat wilt weten vraag het maar zou ik je zeggen en dat is de key dat er een heel erg goede band kan ontstaan, heb ik hier wel gelijk in?
HelmondHelmond, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 55 | Hetero
Dikke -borsten12 uit Noord-Holland,Nederlandradio_button_checked
Dikke -borsten12
Vrolijke vrouw wil graag iemand ontmoeten om samen een leuk seks leven op te bouwen. soms ben ik een beetje verlegen maar als ik me op mijn gemak voel, kom ik wel los. Ik heb verschillende partners gehad maar ben alweer geen sletje hoor.
HuizenHuizen, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 63 | Hetero
 Henrieke uit Flevoland,Nederlandradio_button_checked
Henrieke
ik ben een oma van 61 jaar, ik ben zeker dat ik er niet meer zo aantrekkelijk uit zie maar er moet iemand ertussen zijn die wel interesse zal hebben in een oma toch , ik voel me echt eenzaam vandaar ik iemand zoek die wel interesse in me heeft hoor.
AlmereAlmere, Flevolandlocation_on
Vrouw | 67 | Hetero
Adnil uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
Adnil
Ik ben opzoek naar een man waarbij ik me eigen niet hoeft te schamen en gewoon mezelf kan zijn. Wat eraan de hand is dat is allemaal heel gevoelig maar dat vertel ik je liever persoonlijk. Kom jij mij wat liefde geven?
AntwerpenAntwerpen, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 55 | Hetero
Anita53 uit Utrecht,Nederlandradio_button_checked
Anita53
Ik ben Anita, een gescheiden, zelfstandige, warmbloedige vrouw, die wel toe is aan een spannend afspraakje
UtrechtUtrecht, Utrechtlocation_on
Vrouw | 60 | Hetero
Diane D uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
Diane D
Sinds een tijdje single. Voor mijn leeftijd zie ik er nog goed uit en ben dan ook nog graag seksueel actief. Lijkt me spannend om eens met wat jongere knullen af te spreken. Uiteraard zijn mannen van mijn leeftijd ook welkom:) xxx
WesterloWesterlo, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 64 | Hetero