Ina53's profiel

radio_button_checked
Gebruikersnaam: Ina53
Leeftijd:60
Land:Nederland
Provincie:Friesland
Geslacht:Vrouw
Haarkleur:Donker
Lengte:174 cm

person_pin Beschrijving

Haha ik zou echt niet weten hoe ik mezelf een beetje goed voor zou moeten stellen op deze site. Natuurlijk probeer ik het wel want ik heb zin in een beurt hihi Ik ben een spontane dame die erg stevig op haar benen staat. Koppel daar ook maar eigenwijsheid aan. Ik ben eigenlijk 'perfectly lonely' zoals mensen zeggen. Leuke baan, leuk huisje eigen autootje. Maar ik mis iets... En dat is en leuke man waarmee ik een diepgang, intiem en warm contact mee kan hebben! Als ik nog steeds je aandacht heb, lees dan verder! Dan wordt het namelijk eens tijd voor een berichtje! Ik zou dan graag met je verder willen kletsen, en misschien volgt er ook een date he! Spreek je gauw!

Is op zoek naar

26-35, 36-54, 55+

Tags

Pijpen
Oraal
Romantisch
Seksspeeltjes
Handjob
Milf
Rijper
Lingerie

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

dikkedildovrouw uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
dikkedildovrouw
Vraag niet veel, ja ik weet dat ik een man heb, maar ik kan er toch niks aan doen als ik niet genoeg thuis krijg. Welke jonge man met veel conditie zou deze oma hard willen neuken? Meer weten? Vraag mij maar!!!!
NijmegenNijmegen, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 69 | Hetero
beetjedikkeers uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
beetjedikkeers
Ik geloof niet zo in daten, ben meer van het spontane, zoiets kun je ook regelen. Same time same place?? Het toeval een handje helpen geeft mij een fijner gevoel. Ook al hou ik dan mezelf voor de gek, mijn ding!! hahaha
LeidenLeiden, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 60 | Hetero
Blue flowers uit West-Vlaanderen,Belgieradio_button_checked
Blue flowers
Postmenopauze en de goesting in seks is nog nooit zo groot geweest. De vrijheid om te neuken zonder risico's is gewoon geweldig! Alleen ja, mannen van mijn leeftijd willen blijkbaar allen met jonge meisjes stoeien???
IzegemIzegem, West-Vlaanderenlocation_on
Vrouw | 59 | Hetero
Lexana uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
Lexana
Wie zegt dat oudere vrouwen boven de 60 jaar niet meer geil kunnen zijn? Nou ik ben het bewijs dat een vrouw van 60 jaar nog wild en ongeremd kan zijn. Ik lust wel pap van mannen sap. Heb jij lekker veel?
OisterwijkOisterwijk, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 70 | Hetero
Steek m in mij uit Oost-Vlaanderen,Belgieradio_button_checked
Steek m in mij
Ik ga hier geen hele verhalen afsteken, ik zoek gewoon een vent met een geile paal en een zak vol zaad, meer niet!
TemseTemse, Oost-Vlaanderenlocation_on
Vrouw | 60 | Hetero
wrongway uit Noord-Holland,Nederlandradio_button_checked
wrongway
ik ben misschien geen jonge meid maar ik ben wel jong van geest, ik doe echt nog veel dingen die me jong houden! Uitgaan (afgelopen zomer naar een festival geweest), winkelen, ben mode bewust, dansen, fitnessen... noem maar op
BussumBussum, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 64