Gebruikersnaam: Ina53
Leeftijd:60
Land:Nederland
Provincie:Friesland
Geslacht:Vrouw
Haarkleur:Donker
Lengte:174 cm

person_pin Beschrijving

Haha ik zou echt niet weten hoe ik mezelf een beetje goed voor zou moeten stellen op deze site. Natuurlijk probeer ik het wel want ik heb zin in een beurt hihi Ik ben een spontane dame die erg stevig op haar benen staat. Koppel daar ook maar eigenwijsheid aan. Ik ben eigenlijk 'perfectly lonely' zoals mensen zeggen. Leuke baan, leuk huisje eigen autootje. Maar ik mis iets... En dat is en leuke man waarmee ik een diepgang, intiem en warm contact mee kan hebben! Als ik nog steeds je aandacht heb, lees dan verder! Dan wordt het namelijk eens tijd voor een berichtje! Ik zou dan graag met je verder willen kletsen, en misschien volgt er ook een date he! Spreek je gauw!

Is op zoek naar

26-35, 36-54, 55+

Tags

Pijpen
Oraal
Romantisch
Seksspeeltjes
Handjob
Milf
Rijper
Lingerie

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

Goudhartje uit Oost-Vlaanderen,Belgieradio_button_checked
Goudhartje
Ik ben een vrouw die weet wat ze wil en hou van me leven zoals ie nu is. Alleen voor de seks zou ik graag iemand willen ontmoeten zonder verplichtingen
Sint-Gillis-WaasSint-Gillis-Waa..., Oost-Vlaanderenlocation_on
Vrouw | 57 | Hetero
hete tina uit Noord-Holland,Nederlandradio_button_checked
hete tina
Tof van je dat je een kijk je komt nemen bij mij. Ik ben Tina een best el hete dame die opzoek is naar een heerlijke man of vrouw, dat maakt mij in ieder geval niets uit. Kunnen we misschien elkaars fantasie gaan delen?
AmsterdamAmsterdam, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 55 | Bisexueel
oudjemariette uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
oudjemariette
Opwindende vrouw zoekt langs deze onpersoonlijke weg sekscontact met een lekkere man, die haar weet aan te pakken, te straffen, te temmen, te strelen en te verleiden, want dit katje pak jij niet zonder handschoenen aan.
ZelhemZelhem, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 71 | Hetero
Nylon lover uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Nylon lover
Hallo, ik ben een dame op leeftijd, en ik heb echt een vreemde fetisj, ik hou namelijk van Nylons, ik draag ze het liefst de hele dag door, en ik wil ze dan ook steeds voelen en aanraken. Nu hoop ik niet dat jij mij vreemd vind hoor. Zou jij het geil...
Den HaagDen Haag, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 73 | Hetero
dameboekel uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
dameboekel
ben jij die leuke man van rond mijn leeftijd en zou jij met mij een spannende tijd willen beleven? dan zou ik het leuk vinden als wij samen met elkaar in contact zouden komen, hoor ik je snel?
BoekelBoekel, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 70
Kaarsjes_Aan uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
Kaarsjes_Aan
Ik denk aan romantische lekkere seks, waarbij ik de kaarsjes aan kan steken, lekker aan het babbelen en vervolgens..... Ik ben gek op romantische mannen.
HeesseltHeesselt, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 61 | Hetero