Gebruikersnaam: Ina53
Leeftijd:60
Land:Nederland
Provincie:Friesland
Geslacht:Vrouw
Haarkleur:Donker
Lengte:174 cm

person_pin Beschrijving

Haha ik zou echt niet weten hoe ik mezelf een beetje goed voor zou moeten stellen op deze site. Natuurlijk probeer ik het wel want ik heb zin in een beurt hihi Ik ben een spontane dame die erg stevig op haar benen staat. Koppel daar ook maar eigenwijsheid aan. Ik ben eigenlijk 'perfectly lonely' zoals mensen zeggen. Leuke baan, leuk huisje eigen autootje. Maar ik mis iets... En dat is en leuke man waarmee ik een diepgang, intiem en warm contact mee kan hebben! Als ik nog steeds je aandacht heb, lees dan verder! Dan wordt het namelijk eens tijd voor een berichtje! Ik zou dan graag met je verder willen kletsen, en misschien volgt er ook een date he! Spreek je gauw!

Is op zoek naar

26-35, 36-54, 55+

Tags

Pijpen
Oraal
Romantisch
Seksspeeltjes
Handjob
Milf
Rijper
Lingerie

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

DinaXkus uit Friesland,Nederlandradio_button_checked
DinaXkus
Er zijn enkele voorkeuren waar ik naar op zoek ben zoals een positieve blik op het leven, gezellig en spontaan. Niet een egocentrische kerel, daar hou ik niet van, maar open en eerlijk. Gewoon jezelf zijn, dat stel ik het meest op prijs
StiensStiens, Frieslandlocation_on
Vrouw | 62 | Hetero
KusjesVlinder uit Limburg,Nederlandradio_button_checked
KusjesVlinder
Een aantal jaar geleden is mijn man plots overleden aan een hartaanval. Ik ben die hele tijd alleen gebleven omdat ik dacht dat het zo zou horen. Maar nu begin ik me toch wel heel erg alleen te voelen.
WijlreWijlre, Limburglocation_on
Vrouw | 66 | Hetero
Hete-Vrouw uit Noord-Holland,Nederlandradio_button_checked
Hete-Vrouw
Ondanks dat ik getrouwd ben zoek ik toch een lekkere man om eens heerlijke nacht mee te beleven, en als het beiden bevalt sta ik open voor meerdere keren. Ik zoek wel een man rond mijn leeftijd die mij eens grondig wil verwennen!
BergenBergen, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 56 | Hetero
Oma-Dirkje uit Utrecht,Nederlandradio_button_checked
Oma-Dirkje
3jr weduwe 4 kinderen en 5 kleinkinderen en nu is het tijd voor weer een man in mijn leven Liever geen mannen die elke dag alcohol willen drinken want daar ben ik dus totaal niet naar op zoek naar alcoholisten
AbcoudeAbcoude, Utrechtlocation_on
Vrouw | 72 | Hetero
Jooosje uit Utrecht,Nederlandradio_button_checked
Jooosje
Vrijgezel, niets te verliezen en super veel zin in een lekker seks avontuur waarbij ik heerlijk kan genieten, kan geven en een man het heerlijk naar zijn zin kan maken. En ik sta trouwens ook open voor nieuwe dingen dus kom maar op! waar wacht jij no...
VianenVianen, Utrechtlocation_on
Vrouw | 58 | Hetero
Valtopjongere  uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Valtopjongere
Ben 50 geworden en wil nu mijn seks leven groter maken wil experimenteren al mijn wilde fantasieën tot uiting brengen graag met jonge kerels, ze hebben een grote stijve pik .
Alphen aan den RijnAlphen aan den ..., Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 57 | Hetero