seniordame 's profiel

Gebruikersnaam: Seniordame
Leeftijd:79
Land:Nederland
Provincie:Flevoland
Geslacht:Vrouw
Sexualiteit:Hetero
Relatie:Single
Haarkleur:Grijs
Oogkleur:Groen
Geschoren:Ja
Roker:Nee

person_pin Beschrijving

Na het overlijden van mijn man ben ik geruimte tijd alleen geweest en heb ik gedacht dat ik geen man meer in mijn leven zou willen. Nu 8 jaar verder mis ik toch wel een man om me heen. Ik heb veel tijd en dan zit je alleen toch veel te piekeren en daaom heb ik nu de stoute schoenen aangetrokken om te kijken of er nog iemand in mij is geïnteresseerd. Ik hoop hier een leuke man te treffen om weer te kunnen genieten van uitstapjes en elkaar.

Is op zoek naar

Man, Hetero, 36-54, 55+

Tags

Romantisch

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

Marcellatje uit Brussels Hoofdstedelijk Gewest,Belgieradio_button_checked
Marcellatje
Leeftijd is dat een reden om te stoppen met leven of juist een reden om meer te leven? Ik ga voor tweede! En jij?
BrusselBrussel, Brussels Hoofdstedelijk Gewestlocation_on
Vrouw | 71 | Hetero
Beppieplas uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
Beppieplas
Ik ben Bep en ik hou van plassex Het is niet vies hoor maar zoek wel iemand die er ook van houdt kus Bep
MeterenMeteren, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 63 | Hetero
Crochet uit Brussels Hoofdstedelijk Gewest,Belgieradio_button_checked
Crochet
Ik heb in mijn hele leven maar één partner gehad, mijn man is overleden twee jaar geleden, en nu komt de vraag bij me, hoe zou het voelen met iemand anders? Proberen dan maar denk ik?
BrusselBrussel, Brussels Hoofdstedelijk Gewestlocation_on
Vrouw | 77 | Hetero
kannieteoud uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
kannieteoud
Opwindende vrouw zoekt langs deze onpersoonlijke weg sekscontact met een lekkere man, die haar weet aan te pakken, te straffen, te temmen, te strelen en te verleiden, want dit katje pak jij niet zonder handschoenen aan.
AndelstAndelst, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 63 | Hetero
Zusjes-geven-kusjes uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
Zusjes-geven-kusjes
De boog kan niet altijd gespannen staan, zo af en toe mag het wel eens los gelaten worden toch? Voor elke man met zin is er een vrouw met nog véél meer zin .... IK!
WommelgemWommelgem, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 60 | Hetero
 Henrieke uit Flevoland,Nederlandradio_button_checked
Henrieke
ik ben een oma van 61 jaar, ik ben zeker dat ik er niet meer zo aantrekkelijk uit zie maar er moet iemand ertussen zijn die wel interesse zal hebben in een oma toch , ik voel me echt eenzaam vandaar ik iemand zoek die wel interesse in me heeft hoor.
AlmereAlmere, Flevolandlocation_on
Vrouw | 67 | Hetero