Lieverdjexx's profiel

Gebruikersnaam: Lieverdjexx
Leeftijd:60
Land:Nederland
Provincie:Flevoland
Geslacht:Vrouw
Sexualiteit:Hetero
Relatie:Single
Haarkleur:Grijs
Lengte:174 cm
Geschoren:Ja
Roker:Ja

person_pin Beschrijving

Er zijn een aantal dingen die mij interesseren: Sauna, bioscoop, theater, hapje eten, maar ook een boswandeling vind ik prima. Van nature ben ik erg nieuwsgierig. daarom vertel ik liever niet naar wat ik precies op zoek ben! Stuur me maar een berichtje zodat ik je lekker kan leren kennen. Ik zoek graag naar gezelligheid. Van alleen zijn kan ik wel genieten. Maar samen een intieme avond delen heeft ook behoorlijk wat voordelen! Als je zou willen weten of we dit samen zouden kunnen delen, begin dan een gesprekje met mij en wie weet vinden we elkaar aantrekkelijk genoeg!

Is op zoek naar

Man, Hetero, 18-25, 26-35, 36-54, 55+

Tags

Romantisch
Sex speeltjes
MILF
Rijp
Lingerie
Vreemdgaan
Smerige praat
Spanking

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

kannieteoud uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
kannieteoud
Opwindende vrouw zoekt langs deze onpersoonlijke weg sekscontact met een lekkere man, die haar weet aan te pakken, te straffen, te temmen, te strelen en te verleiden, want dit katje pak jij niet zonder handschoenen aan.
AndelstAndelst, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 63 | Hetero
Rode-hakken875 uit Noord-Holland,Nederlandradio_button_checked
Rode-hakken875
Welke toffe gast vind het lekker om verwend te worden door mijn mond en mijn doosje.
WeespWeesp, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 62 | Bisexueel
Zusjes-geven-kusjes uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
Zusjes-geven-kusjes
De boog kan niet altijd gespannen staan, zo af en toe mag het wel eens los gelaten worden toch? Voor elke man met zin is er een vrouw met nog véél meer zin .... IK!
WommelgemWommelgem, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 60 | Hetero
OmaIsLekker  uit Groningen,Nederlandradio_button_checked
OmaIsLekker
Ben een dame van 62 jaar en ik heb heel veel behoeften , mijn man kan me dat niet meer geven door dat hij de oud is dus zoek ik het bij een jongere man, ik ben zeker dat een jongere man me kan geven wat een oudere niet kan of vergis ik mij ?
HoogezandHoogezand, Groningenlocation_on
Vrouw | 68 | Hetero
Adnil uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
Adnil
Ik ben opzoek naar een man waarbij ik me eigen niet hoeft te schamen en gewoon mezelf kan zijn. Wat eraan de hand is dat is allemaal heel gevoelig maar dat vertel ik je liever persoonlijk. Kom jij mij wat liefde geven?
AntwerpenAntwerpen, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 55 | Hetero
Goedemorgen uit Limburg,Belgieradio_button_checked
Goedemorgen
Weduwe +50 ZKT partner voor fun. M.
HasseltHasselt, Limburglocation_on
Vrouw | 59