Gebruikersnaam: Rolly
Leeftijd:66
Land:Nederland
Provincie:Drenthe
Geslacht:Vrouw
Seksualiteit:Hetero
Relatie:Single
Haarkleur:Brunette
Oogkleur:Bruin
Geschoren:Nee
Roker:Ja

person_pin Beschrijving

Er zijn een aantal dingen die mij interesseren: Sauna, bioscoop, theater, hapje eten, maar ook een boswandeling vind ik prima. Van nature ben ik erg nieuwsgierig. daarom vertel ik liever niet naar wat ik precies op zoek ben! Stuur me maar een berichtje zodat ik je lekker kan leren kennen. Ik zoek graag naar gezelligheid. Van alleen zijn kan ik wel genieten. Maar samen een intieme avond delen heeft ook behoorlijk wat voordelen! Als je zou willen weten of we dit samen zouden kunnen delen, begin dan een gesprekje met mij en wie weet vinden we elkaar aantrekkelijk genoeg!

Is op zoek naar

Man, Hetero, 18-25, 26-35, 36-54

Tags

Milf
Rijper

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

Louisa uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
Louisa
partner helaas overleden 3 jaar geleden. Inmidels toe om een volgende stap toe zetten en weer een man toe te laten. Hoef geen relatie, maar wel intimiteit.
PuttePutte, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 62 | Hetero
billendame49 uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
billendame49
Hallo mannen ik ben Aletta en ik zoek een man die houdt van billen. Die lekker mijn billen wil voelen met zijn handen en me een klap erop wil geven.
's-Gravendeel's-Gravendeel, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 58 | Hetero
Kristalletje4U uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Kristalletje4U
Vrijgezel en genieten van het leven. Dat is iets dat ik zeker doe. Ben gek op reizen en ontdekken, maar soms mis ik toch een beetje warmte. Kom jij me die geven? Kus van dit kristalletje
NoordenNoorden, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 57 | Hetero
bokser uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
bokser
Ben jij die man die ik zoek? Ik zou graag met een leuke man in contact willen komen voor een snelle seksdate, een seksdate waar niks moet maar alles mag. Ik wil niet urenlang kletsen. dat heb ik al genoeg gedaan. ik wil meteen weten wat jou opwindt!
RotterdamRotterdam, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 59
Libidootje uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
Libidootje
Het liefst ben jij een monogame en eerlijke man die dezelfde energie heeft als ik. Ik ben een levenslustige Yoga lerares en ik sta nog vol in het leven, ik reis graag en ik geef vier keer per week les aan een groep sportieve ouderen. Volgens hun moes...
BemmelBemmel, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 61
Fleurskes uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
Fleurskes
hey mannen, een leuke relatie is altijd leuk maar ga eerst wel voor een vriendschap. Niet te hard van stapel lopen en toch het mooiste eruit gaan halen. Dat is wat we voor ogen hebben samen? spreek ik je zo dan? liefs van fleur
HeusdenHeusden, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 61 | Hetero