Golden Oldie's profiel

Gebruikersnaam: Golden Oldie
Leeftijd:60
Land:Belgie
Provincie:West-Vlaanderen
Geslacht:Vrouw
Sexualiteit:Hetero
Relatie:Relatie
Haarkleur:Brunette
Geschoren:Getrimt
Roker:Nee

person_pin Beschrijving

Mijn naam is Ria, ik ben gehuwd met Johan, en ik het drie kinderen, ze heten Sander, Hannes en Martijn. IK ben er heel erg trots op. Alleen mijn man, dat is heel wat minder. Ik ga hele dagen werken in de Colruyt, en hij zit hier met zijn luie kloten in de zetel. Als ik thuis komt mag ik nog het gras gaan afrijden en alles doen. Ik ben dat echt zo zat als koude pap. Ik wil ook wel eens genieten. De zonen zijn inmiddels groot, en ik vind dat ma ook wel eens weer mag genieten! Wil jij ma eens verwennen?

Is op zoek naar

26-35, 36-54, 55+

Tags

Massage
Pijpen
Oraal
Rollenspel
Romantisch
Sex speeltjes
Rijp
Buiten
Deepthroat
Lichte bondage
Onderdanige
Spanking

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

oma is geil uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
oma is geil
Ik ben een stoute oma met een geschoren poesje. Ik ben al jaren weduwe en kan de laatste tijd alleen nog maar aan sex denken. Voor mij is het jaren geleden. Wie kan mij van mijn geiligheid afhelpen?
WassenaarWassenaar, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 72
Hermien57 uit Overijssel,Nederlandradio_button_checked
Hermien57
Mijn man en ik hebben een open relatie waarbij alles mag en bespreekbaar is, zo ook vreemdgaan. Uiteraard zien wij dat niet zo!
AadorpAadorp, Overijssellocation_on
Vrouw | 65 | Hetero
HappyJannie uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
HappyJannie
Heb nog een lekker figuurtje vor mijn leeftijd met de rondingen op de juiste plaats. Zoek gezelschap voor de avonduren. Overdag (en soms ook in de weekenden) ben ik behoorlijk druk.
ZandhovenZandhoven, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 63 | Hetero
Goudhartje uit Oost-Vlaanderen,Belgieradio_button_checked
Goudhartje
Ik ben een vrouw die weet wat ze wil en hou van me leven zoals ie nu is. Alleen voor de seks zou ik graag iemand willen ontmoeten zonder verplichtingen
Sint-Gillis-WaasSint-Gillis-Waa..., Oost-Vlaanderenlocation_on
Vrouw | 56 | Hetero
Sexyy.Leni uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Sexyy.Leni
Ik heb mijzelf hier gewoon aangemeld om het eens op deze manier mee te maken om te kijken of ik een leuke man kan ontmoeten Ik ben nu echt wel heeeel nieuwsgierig naar de mannen!!
HeerjansdamHeerjansdam, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 55 | Hetero
Lapis-Lazuli uit Drenthe,Nederlandradio_button_checked
Lapis-Lazuli
Durf jij een stap verder te gaan dan saai recht op en neer? Daar zoek ik naar
AnnenAnnen, Drenthelocation_on
Vrouw | 70 | Hetero