Golden Oldie's profiel

radio_button_checked
Gebruikersnaam: Golden Oldie
Leeftijd:61
Land:Belgie
Provincie:West-Vlaanderen
Geslacht:Vrouw
Seksualiteit:Hetero
Relatie:Relatie
Haarkleur:Brunette
Geschoren:Getrimt
Roker:Nee

person_pin Beschrijving

Mijn naam is Ria, ik ben gehuwd met Johan, en ik het drie kinderen, ze heten Sander, Hannes en Martijn. IK ben er heel erg trots op. Alleen mijn man, dat is heel wat minder. Ik ga hele dagen werken in de Colruyt, en hij zit hier met zijn luie kloten in de zetel. Als ik thuis komt mag ik nog het gras gaan afrijden en alles doen. Ik ben dat echt zo zat als koude pap. Ik wil ook wel eens genieten. De zonen zijn inmiddels groot, en ik vind dat ma ook wel eens weer mag genieten! Wil jij ma eens verwennen?

Is op zoek naar

26-35, 36-54, 55+

Tags

Massage
Pijpen
Oraal
Rollenspel
Romantisch
Seksspeeltjes
Rijper
Buiten
Deepthroat
Light Bondage
Onderdanig
Spanking

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

Oma Els uit Noord-Holland,Nederlandradio_button_checked
Oma Els
Ik ben Els, 59 jaar oud. Ik ben sinds 9 maanden weduwe, woonachtig in Beverwijk. Ik heb tot nu toe een leuk leventje gehad. Alleen op seks gebied ben ik niet heel ervaren, ja standje missionaris.
BeverwijkBeverwijk, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 67
BommaAnsje uit Oost-Vlaanderen,Belgieradio_button_checked
BommaAnsje
Bomma van 4 heb vriend maar zie mijn vriend niet vaak Voorkeur gaat ouder dan 40 jr goedverzorgde man gewoon normaal dus geen rare gedoe
DrongenDrongen, Oost-Vlaanderenlocation_on
Vrouw | 68 | Hetero
geilerdhier859 uit Utrecht,Nederlandradio_button_checked
geilerdhier859
Lekker op leeftijd en nog steeds kan ik goed mee komen. Ik ben gezond, geil, ervaren en hou van seks. Ik heb een wilde fantasie waarin de klusjesman langs komt om een klusjes te klaren en voor we het weten zitten we boven op en in elkaar.
MaarsenMaarsen, Utrechtlocation_on
Vrouw | 59 | Hetero
liefvrouwtje844 uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
liefvrouwtje844
Zo nu dat de kids uit huis zijn, wil ik wat meer genieten vandaar ik hier wat zoek, ik ben heel simpel, vraag gewoon wat je wilt. Voor mij is hygiëne wel belangrijk dus let er even op.
TilburgTilburg, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 68 | Hetero
Harigeoma uit Groningen,Nederlandradio_button_checked
Harigeoma
Hallo ik ben al een enige tijd weer alleen, en dat bevalt me ook wel, en dat hoeft voor mij eigenlijk ook niet meer te veranderen, maar wat ik wel mis is de intieme kant. Nu wil ik daar niet meteen weer een relatie voor beginnen, en daarom hoop ik da...
GroningenGroningen, Groningenlocation_on
Vrouw | 71
partyxs uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
partyxs
mijn vriend en ik hebben een open relatie, ik vertel je daar later wel meer over.. ik kan iig gaan en staan waar ik wil... ken je dat gevoel van vrijheid?
AlblasserdamAlblasserdam, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 62 | Hetero