Gebruikersnaam: Lyndi
Leeftijd:32
Land:Belgie
Provincie:Oost-Vlaanderen
Geslacht:Vrouw
Haarkleur:Blond
Geschoren:Ja
Roker:Nee

person_pin Beschrijving

Ik hou van het leven en probeer er volop van te genieten. Ik weet dat het van de één op de andere dag voorbij kan zijn. De dood van mijn broertje heeft me geleerd om te genieten van elk moment. Soms is het wat te stil hier thuis en zou ik graag iemand hebben om mee te chatten. Het delen van de dagelijkse gebeurtenissen is iets dat belangrijker is dan ge denkt. Nu ik dat niet meer kan met mijn broertje waar ik een hele goede band mee had, weet ik wat ik mis. Mist gij ook soms een partner om iets tegen te zeggen?

Is op zoek naar

Man, 18-25, 26-35

Tags

Massage
Pijpen
Oraal
Romantisch
Onderdanig

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

Blackmammy uit Noord-Holland,Nederlandradio_button_checked
Blackmammy
Inmiddels bij mijn man (vader van mijn kinderen) weg gegaan en hoop hier weer het plezier(in bed) terug te vinden. Hoeft allemaal niet te extreem. Gewoon gezellig en leuk ontspannen contact.
AmsterdamAmsterdam, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 55 | Hetero
sexy48 uit Groningen,Nederlandradio_button_checked
sexy48
Seks wil ik graag overal in huis alleen wil mijn man dat niet met mij en zoek ik iemand die met mij onder de douche en overal in huis seks wil hebben.
StadskanaalStadskanaal, Groningenlocation_on
Vrouw | 57 | Hetero
LieveLiefje uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
LieveLiefje
Sinds mijn scheiding eigenlijk helemaal niet meer met daten bezig geweest. Maar daar mag wel eens verandering in komen! Ik heb net zoals alle andere vrouwen mijn behoeften. Welke man met bagage wil deze behoeften met mij delen?
EwijkEwijk, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 62 | Hetero
Ty-Lee uit Limburg,Nederlandradio_button_checked
Ty-Lee
Ik hou ervan om mannen uit te dagen! Kom maar op stoere, leuke, groot geschapen man. Ik heb daar allemaal geen problemen mee!
VenloVenlo, Limburglocation_on
Vrouw | 57 | Hetero
OmaDini uit Groningen,Nederlandradio_button_checked
OmaDini
Ik ben gewoon een vrolijke en enthousiaste dame, die weet wat ze wil in het leven. Hoe mijn persoonlijkheid verder is? Kom het maar ontdekken!
HarenHaren, Groningenlocation_on
Vrouw | 65 | Hetero
HappyJannie uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
HappyJannie
Heb nog een lekker figuurtje vor mijn leeftijd met de rondingen op de juiste plaats. Zoek gezelschap voor de avonduren. Overdag (en soms ook in de weekenden) ben ik behoorlijk druk.
ZandhovenZandhoven, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 65 | Hetero