Crumble's profiel

Gebruikersnaam: Crumble
Leeftijd:53
Land:Belgie
Provincie:Limburg
Geslacht:Vrouw
Seksualiteit:Hetero
Relatie:Getrouwd
Haarkleur:Donker
Oogkleur:Blauw
Geschoren:Getrimt

person_pin Beschrijving

Stoute schoenen aantrekken en gewoon vragen neem ik aan. Ik ben een gehuwde vrouw, mijn man heeft een hernia-operatie gehad na een incomplete dwarsleasie, en helaas is hij daar impotent uitgekomen. Erg jammer want ons seksleven was werkelijk fantastisch! Na meerdere gesprekken zijn we eruitgekomen dat mijn liefde voor hem niet anders of minder zal worden als ik een neukmaatje neem, dus mag ik met zijn goedkeuren dus een fuckbuddy zoeken. Ikzelf zal er een beter mens van worden omdat ik het echt nodig heb.

Is op zoek naar

26-35, 36-54, 55+

Tags

Pijpen
Oraal
Rollenspel
Romantisch
Seksspeeltjes
Anaal
Kleine borsten

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

Geile Guusje uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
Geile Guusje
Gescheiden dame zoekt friends with benefits
AntwerpenAntwerpen, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 61 | Hetero
Catcher uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
Catcher
Mijn man is al een paar jaren overleden, dus mis ik intieme contact. Het is echt niet leuk om alleen te zijn, dus zou ik graag iemand naast me zij willen
Hoog-KeppelHoog-Keppel, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 72 | Hetero
Petra47 uit Overijssel,Nederlandradio_button_checked
Petra47
Ik ben op zoek naar een lieve lekkere man om leuke dingen mee te doen en fantasieen mee uit te wisselen Geil chatten en elkaar lekker opgeilen ik zeg kom maar op !
De LutteDe Lutte, Overijssellocation_on
Vrouw | 56 | Hetero
YummyXXXX uit Vlaams-Brabant,Belgieradio_button_checked
YummyXXXX
Panty's vind ik leuk om aan te trekken, maar vooral het seksen als ik mijn panty's aan heb vind ik lekkerder. Wat vind je van panty's, niets voor jou? Wat er ook mag gebeuren, ik zal altijd van mijn panty's houden!xxxxxxxxxxx
TeralfeneTeralfene, Vlaams-Brabantlocation_on
Vrouw | 64 | Hetero
oudmaarnietkoud739 uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
oudmaarnietkoud739
Zoals ik boven al heel eerlijk aangeef, heb ik een relatie op dit moment maarrrr....zoals je wel vaker hoort, ik ben niet gelukkig. Ik ben niet bang om mezelf hier te tonen, want dat ik niet gelukkig ben in onze relatie heb ik meermaals besproken.
RotterdamRotterdam, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 62 | Hetero
LiefdeNU uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
LiefdeNU
Kijk even of onze voorkeuren overeen komen, ik ben altijd wel opzoek en hopelijk dat je positief bent natuurlijk! Geen gezeur maar gaan met die banaan. we willen hetzelfde neem ik aan.. even foto meesturen btw thnx
RidderkerkRidderkerk, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 65 | Hetero