GoldenYears's profiel

Gebruikersnaam: GoldenYears
Leeftijd:75
Land:Belgie
Provincie:Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Geslacht:Vrouw
Sexualiteit:Hetero
Relatie:Getrouwd
Haarkleur:Grijs
Oogkleur:Blauw
Geschoren:Nee

person_pin Beschrijving

De gouden jaren waar genot centraal staat, dat is de theorie. In de praktijk heb je jaren beste van jezelf gegeven, en bij sommigen eindigt dit in lichaam die kapot is en veel dromen die je lang had maar nooit zal kunnen waarmaken. Mijn man heeft zich kapot gewerkt, en die dromen van reizen en genieten? Foetsie! Blijft niet veel meer over om te dromen zo, temeer pensioentje ook al zo mager uitvalt. Wat blijft er nog over om te genieten dan?

Is op zoek naar

Heeft geen voorkeuren opgegeven

Tags

Massage
Romantisch
Rijp
Oma
Dikke tieten

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

Oma Els uit Noord-Holland,Nederlandradio_button_checked
Oma Els
Ik ben Els, 59 jaar oud. Ik ben sinds 9 maanden weduwe, woonachtig in Beverwijk. Ik heb tot nu toe een leuk leventje gehad. Alleen op seks gebied ben ik niet heel ervaren, ja standje missionaris.
BeverwijkBeverwijk, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 66
White-Lady uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
White-Lady
Lijkt me erg leuk om contact te hebben met een man een beetje hier uit de buurt. Samen leuke uitstapjes te ondernemen en gezellig samen te zijn. Wacht op een berichtje
AlphenAlphen, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 66 | Hetero
Ballerina uit Utrecht,Nederlandradio_button_checked
Ballerina
Ik werk momenteel bij de Douane en ben op zoek naar een serieuze lieve man! Maak je geen zorgen om mijn beroep trouwens hihi je hoeft je niet ineens heel anders te gedragen wat ik al wel eens eerder hebt meegemaakt helaas!
De BiltDe Bilt, Utrechtlocation_on
Vrouw | 58
SexyOptimist uit Noord-Holland,Nederlandradio_button_checked
SexyOptimist
Ben getrouwd maar kom niet aan mijn trekken bij mijn man Maar hou teveel van hem om hem te verlaten maar seks is gewoon wel iets wat ook een behoefte is van mij, dus graag een discreet kontakt met een man voor alleen maar sex
's-Graveland's-Graveland, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 58 | Hetero
Dark Magician uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
Dark Magician
Als je wilt weten wat ik met mijn naam bedoeld moet je me gauw een bericht sturen en ik kan je beloven dat je er geen spijt van zal hebben , ik zal je me magi wijzen en je zal zeker van me genieten.
DrunenDrunen, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 67 | Hetero
wiepaktmij uit Noord-Holland,Nederlandradio_button_checked
wiepaktmij
Ik ben een single dame die ook geen vaste relatie wil. Daar ben ik helemaal geen type voor want een relatie verveeld mij snel. Ik zoek een man die lekker met mij wil genieten van de seks en daar mag best een speeltje bij of veelzijdigheid.
's-Graveland's-Graveland, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 66 | Hetero