SmalSize's profiel

Gebruikersnaam: SmalSize
Leeftijd:45
Land:Belgie
Provincie:Antwerpen
Geslacht:Vrouw
Seksualiteit:Hetero
Relatie:Single
Haarkleur:Brunette
Oogkleur:Groen
Lengte:166 cm
Gewicht:53 Kg
Geschoren:Ja
Roker:Ja

person_pin Beschrijving

Aangenaam ik ben namelijk nieuw hier ik ben Bieke op zoek naar een man van welke leeftijd speelt mij geen rol zo lang er maar een klik tussen ons is en onze interesses wat overéén komen. Ik hou er van om te experimenteren met seksspeeltjes en om lekker ranzige praat te verkopen tijdens het vrijen. In mijn dagelijkse leven ben ik thuis verpleegster en in mijn vrije tijd hou ik er van om te gaan paardrijden iets van ik al sinds kind doe. Ik zoek hier iets dat misschien in loop van de kan uitgroeien tot een nieuwe leuke vriend of eventueel partner. Laat van je horen !

Is op zoek naar

Man, Hetero, Bisexueel, Afrikaans, Aziatisch, Blank, Midden-oosters, Latijns, 18-25, 26-35, 36-54, 55+
SmalSize uit Antwerpen,Belgie
SmalSize uit Antwerpen,Belgie

Tags

Massage
Pijpen
Oraal
Romantisch
Porno kijken
Seksspeeltjes
Anaal
Light Bondage
Hard Bondage
Kleine borsten
Dirty Talk
Spanking
Bijzonder

Vergelijkbare leden die nu ook te benaderen zijn

Lijkikoma uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Lijkikoma
Anda, verzorgd, lief, goedhartig, actief, gek op affectie en op seks. Al 6 jaar weduwe en alleen. Nu toch maar weer eens verder willen kijken na al die droge jaren. Op zoek naar contact en eventueel een mooie vriendschap door al onze gesprekken.
WaddinxveenWaddinxveen, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 60 | Hetero
oudmaarnietkoud739 uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
oudmaarnietkoud739
Zoals ik boven al heel eerlijk aangeef, heb ik een relatie op dit moment maarrrr....zoals je wel vaker hoort, ik ben niet gelukkig. Ik ben niet bang om mezelf hier te tonen, want dat ik niet gelukkig ben in onze relatie heb ik meermaals besproken.
RotterdamRotterdam, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 62 | Hetero
Black hole uit Groningen,Nederlandradio_button_checked
Black hole
Hallo daar, ik ben een getrouwde vrouw, en ik ben echt verslaafd aan anale seks, nu is het zo dat mijn partner niet van seks houd, nou ja hij houd van knuffelen en teder. Ik wil het wat ruiger, anaal is best wat extremer. Ik heb toestemming hoor, dus...
SlochterenSlochteren, Groningenlocation_on
Vrouw | 55 | Hetero
BondageGreet uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
BondageGreet
Tja, wat kan ik allemaal over mezelf vertellen dan. Ik denk dat het beter is als we elkaar ontmoeten. Dan mag je me alles vragen wat je wil.
VlaardingenVlaardingen, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 69
Klautje uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
Klautje
ben je ook op zoek naar een leuk contact? Ze zeggen altijd op ieder potje past een dekseltje , maar ik ben nog steeds op zoek naar dat ene dekseltje
ApeldoornApeldoorn, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 57 | Hetero
Hermien57 uit Overijssel,Nederlandradio_button_checked
Hermien57
Mijn man en ik hebben een open relatie waarbij alles mag en bespreekbaar is, zo ook vreemdgaan. Uiteraard zien wij dat niet zo!
AadorpAadorp, Overijssellocation_on
Vrouw | 66 | Hetero